Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Ecsetek

A szemhéjpúder ecset szuper puha sörtékkel a pont megfelelő mennyiségű szemhéjfesték felviteléért. egy praktikus tokban elérhető, trendi, modern dizájnnal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lexiii

2016. január 4.

Leadhatná jobban is a felvett szemhéjpúdert, és szerintem lehetne puhább a szőre. Nekem szúrja a szemem, nem kellemes a használata. Ára nem vészes, bár ebay-en szerintem ennél jobb ecseteket lehet kapni ennyiért vagy olcsóbban. (Bár tudom ez nem mindenkinél opció)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Candy21

2015. december 31.

Szerintem nagyon jó kis ecset. Szépen fel tudom vele vinni a szemhéjpúdert. Ár/érték arányba verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Dodi95

2015. december 29.

Nagyon jó ecset, és az ára valami hihetetlen. A design mellett sem lehet elmenni szó nélkül, szerintem nagyon aranyos, feldobja a sminkelést :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

pajerzsofi

2015. december 11.

Szuper kis ecset krémes (vagy akár por állagú) festékekhez, nekem alsó szempillatőben való satírozáshoz is nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

Anheszenamon

2015. december 3.

Nekem ez az ecset tetszik legkevésbé a néhány Essence ecsetkém közül. Kicsit keménynek találom és ahogy néhány már elmondták itt előttem, nem annyira vált be por állagú szemhéjfesték felvitelére. Valahogy nem adja le tökéletesen a festéket, nagyon sokszor bele kell érintenem a pan-be, hogy kellő mennyiség kerüljön a szemhéjamra. Lehet, hogy krémes szemfestékhez jobban beválna. Ki fogom próbálni ezt a verziót is. 3 csillagot adok mert egyébként van tartása, tömött, jó a kialakítása és precízen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

Rosemodee

2015. november 30.

Ár/érték arány szuper!!!! Voltak itthon különböző szemhéjpúder ecseteim, de mind gagyikák meg kell, hogy valljam. Kapogattam őket, meg százforintos boltokban jutottam hozzájuk. (kár-kár mondta a varjú) Majd utána olvasgattam itt a dolgoknak. KÖSZÖNÖM KRÉMMÁNIA!!!! (ha már rendelek egy sleek szemhéj palettát, nehogy már ilyen izékkel fessem fel magamra XD)
Fogtam magam elmentem a Rossmann-ba és levettem a polcról. Majdnem elcsábított egy catrice ecset, de nagyon jól tettem szerintem, hogy e mellett döntöttem. Kicsit túl keménynek találtam miután kibontottam, de kísérletezgetések után rájöttem ez óriási pozitívuma, mert nagyon precíz sminket lehet vele készíteni. Nagyon tetszik maga az ecset dizájnja. Üde színt választottak neki. Nem úgy mint a satírozó ecsetüknek, habár az is szép de nekem az olyan babás... De azaz ecset is már a fürdőszobánk polcát díszíti :D Mert annyira jók IGEN! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

lavender

2015. november 29.

Se nem puha, se nem kemény, pont tökéletes a felvitelnél. Külön tetszik a designja, szép, igényes ecset, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

piroslili

2015. november 28.

Nagyon nagyon jó ecset, igazi szerelem, pedig véletlenül akadtam rá. Egész pontosan a barátomhoz siettem, mikor rájöttem, hogy bár nálam van a sminktáskám, az ecseteim kimostam otthon és ott is maradtak száradni (MAC szemhéjpúderecset), hát azonnal ami készpénz nálam volt beszaladtam egy drogériába és erre volt elég a cash. De annyira kis cuki és jó, pigmenteknek is imádom *.*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

szabo123

2015. november 28.

Ár-érték arány tökéletes..és maga az ecset is!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Ár-érték arány tökéletes..és maga az ecset is!:)

cintia995

2015. november 27.

Ár-érték arányban nagyon jó ecset. Puha, könnyen felveszi a festéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Ár-érték arányban nagyon jó ecset. Puha, könnyen felveszi a festéket.