Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Ecsetek

A szemhéjpúder ecset szuper puha sörtékkel a pont megfelelő mennyiségű szemhéjfesték felviteléért. egy praktikus tokban elérhető, trendi, modern dizájnnal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

mlexa

2019. május 3.

Ár - érték arányban tökéletes! Nagyon régóta használom, és még mindig olyan, mintha új lenne. Szépen lehet vele felvinni a termékeket. Csak ajánlani tudom! ✔

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

pannisimko

2019. április 4.

Ez volt az első igazi ecsetem. Messze viszi a prémet, már legalább 3 éve használom (el sem kell mondanom ez mennyi mosást jelent), és még mindig puhának mondanám. Könnyen tisztítható is. Ma is gyakran vissza vissza térek hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

nedina

2019. január 21.

A célnak teljesen megfelelő termék. Szépen lehet vele dolgozni és árban is megfelelő, régóta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

racheldawes

2018. december 28.

Már régóta használom és nagyon szeretem. Könnyű vele dolgozni, puha és a tisztítása is egyszerű, továbbá tényleg szép is. Ár-érték arányban szuper választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

szcelia

2018. december 12.

Nagyon aranyos és jó minőségű ecset, ami ár-érték arányban is szuper. Én legtöbbször a szemöldökcsontra használom kiemelő szín felviteléhez, viszont cut crease sminkekhez is jól működhet. Könnyű tisztítani, nem hullatja a szőrét és eszméletlen puha. 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

krsztmlnr

2018. november 26.

Ezért az árért egy csoda.. Pihi-puhi, könnyen mosható, a sötét árnyalatokat dolgozom a szemem széleihez. Tökély. És szép is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

szoszorebi

2018. október 13.

Én nem szemhéjpúder ecsetnek használom hanem inkább számomra ez a tökéletes korrektor ecset :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Moxonidin

2018. július 22.

Az Essence termékekkel vegyes érzemeim vannak. Vannak egész borzasztó termékek, aztán egyszer egyszer rábukkanok vmire ami hihetlenül jó, főleg ennyi pénzért. Így vagyok az ecsetekkel is. Beszereztem majd mindegyiket, és összeségében must have termékek! És még cukik is 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Veronikaa

2018. június 24.

Por szemhéjfesték felvitelére nem alkalmas nem veszi fel megfelelően a terméket (krémes szemhéjfestékhez jobban használható), amihez én kifejezetten szeretem az az alsó szempillatőhöz felvinni a színt. Ehhez nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Clementine

2018. június 3.

Első ecsetem volt. Bevallom inkább a külseje miatt vettem meg és nem azért mert kellett egy ecset. Azóta vettem jó pár ecsetet és ehhez csak akkor nyúlok ha az összes többi koszos. Nekem ez túl kevés szemhéjpúdert vesz fel és elég halovány a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.