Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Ecsetek

A szemhéjpúder ecset szuper puha sörtékkel a pont megfelelő mennyiségű szemhéjfesték felviteléért. egy praktikus tokban elérhető, trendi, modern dizájnnal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dizabella01

2018. március 4.

Nagyon jó a minősége, könnyen lehet tisztítani, nem hullik sem. Szépen fel lehet vinni vele a szemhéjpúdert.
Jó az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Jó az ára is.

lichtnori

2018. február 25.

2016. február 12.:
A fenébe! Irtó mérges vagyok! Ez egy nagyon jó kis ecset, legalábbis nekem, és nagyon megszerettem. Kellemesen puha a szőrije, nem bánt, mégis tömör. Nem hullik, könnyen kézre áll, szépen tisztítható. Tökéletesen lehet vele felvinni, teríteni a szemhéjfestéket. Az elsőt kb. 3 hónapja vehettem, aztán beruháztam egy másodikra is. Ma vettem észre, hogy az összes Essence ecsetem végéről lepattogzott a festék és a fém részéig felrepedtek. :-( Igaz, hogy szinte mindennap használom és mindennap el is mosom, de csak a fejét éri víz, nem állt vízbe soha és nem is ütögettem. Oké, csak esztétikailag ronda, meg mit is akarok ugye egy 500 Ft-os ecsettől! Csak hát sajnálom, mert szerettem. :-(

Update:
Jöttem felpontozni. Ugyanis miután elmúlt a mérgem, kihajítottam a kopott végűeket, és vettem egy újat próbának. Azóta beszereztem belőle 8 db-ot, ezeknek tökéletes a nyelük, nem repedeztek meg és imádom őket! :-) A fenti pozitív véleményemet maximálisan tartom, a legjobb ecsetek a festék felvitelére és terítésére. Nem is használok mást, és - ez pedig tőlem igencsak távol áll - de mióta megvannak, azóta nem is kísérletezek más márka beszerzésével. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

2016. február 12.:

Update:

andrea91

2018. február 25.

Ennek nem cèlja tingli tangli puhának lenni. Puhának puha amúgy, de tömött, rendesen fel lehet venni-vinni vele a festéket, satírozni meg satírozóval... bocs de annyira zavar amikor azert kap egy termek mert nem teljesíti azt amit nem is ígér es nem is kene neki.
Ar ertek arányban teljesen verhetetlen, nyilvan vannak jobbak, de közel sem ilyen áron, mindenkèpp érdemes beszerezni. Egy RT szintet nálam megüt (fanok bocsi;)) töredék áron töredék hype mellett.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

dunaimano

2018. február 4.

Én most szereztem be ezt múlt héten akciósan. Nagyon bejön elsőre, puha, sűrű, szépen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

SzL

2018. február 4.

Szeretem, jól eltudom dolgozni vele a szememen a színeket. Satírozáshoz is tök jól tud működni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

pandahapci

2018. január 27.

Szemfestéket felvinni nekem tökéletes. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Szemfestéket felvinni nekem tökéletes. Szeretem.

Amadea

2018. január 22.

A lila társához hasonlóan ez is bevált; a matt festékeket szépen felveszi szárazon, a fényesekkel meg kicsit benedvesítve szoktam használni. Az alsó szempillatőbe is lehet vele maszatolgatni.
Röhejes, de... vettem két, elvileg ugyanilyen ecsetet a fekete háromszögekkel díszített kiadásból, és azoknak mintha pufibb és kevésbé szabályos lenne a feje, és a vége felé nem keskenyedik el annyira a szőre, ezért inkább csak szimpla szemfesték felvitelre használom őket, a pillatőbe túl bucik. Igen, firstworldproblem.:)) Nem különösebben nagy baj, csak érdekes, hogy elvileg hiába egyformák, egy ilyen apróság mennyire megkülönbözteti őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

abicicaaa

2018. január 20.

500 ftert ajándék ez az ecset. Ezt használom legszívesebben a csillámos szemfestekek felvitelehez. Lehet be kéne szereznem meg egyet belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Tinamina

2018. január 9.

Vele szoktam felvinni a festéket de eldolgozni általában fülpiszkálóval szoktam.
Viszont előfordult már hogy nem volt kézbél és csak őt használtam. Teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

hadri

2018. január 9.

Nem szeretem, mert a szőrei túl rövidek, többször is próbálkoztam vele, de a fém része mindig hozzáér a szemhéjamhoz szemfestés közbe és ez nagyon zavaró. Ennyi pénzért nem vártam sokat tőle, puha egyébként meg szép, de nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.