Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Ecsetek

A szemhéjpúder ecset szuper puha sörtékkel a pont megfelelő mennyiségű szemhéjfesték felviteléért. egy praktikus tokban elérhető, trendi, modern dizájnnal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Makk Zsuzsó

2017. december 19.

Az előző (fekete-lila) verzióhoz képest ég és föld a különbség. Nem törnek, nem hullanak a szálai, puha, precízen fel lehet vinni vele a festéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

curlsandcurves

2017. november 7.

Minden nap ezt használom a szemhéjpúder felviteléhez, nagyon jól lehet vele dolgozni, szépen felveszi a terméket és a szőrét sem hullajtja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Barbizero

2017. október 4.

Puha és kényelmes használni, a szemhéjpúdereket is szépen felviszi és nem veszi el a pigmentáltságát sem. Többször mostam már és egy picit sem hullott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Kitti66

2017. szeptember 26.

Nagyon puha mégis tömör, szépen lehet vele dolgozni. Ajánlom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Nagyon puha mégis tömör, szépen lehet vele dolgozni. Ajánlom

abernadett

2017. szeptember 25.

Kb 3 eve hasznalom, ezzel viszem fel a korrektort a szemoldokom ala, hogy kiemeljem vele az ivet, ezerszer kimostam mar, semmi baja, oda vagyok erte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

fodorgilda

2017. szeptember 23.

Egy egyszerű kis ecset, szépen lehet vele dolgozni. Minőségben semmi kivetnivaló, a szőre puha, nem hullik, a termékeket szépen viszi fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

belaura

2017. szeptember 18.

Nagyon puha és tömött, nem hullik a szőre, jól felveszi a szemhéjpúdert. Talán egy kicsit nagy nekem, illetve merev, de ettől függetlenül jó, ezért nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

LadyE

2017. szeptember 3.

Egy éve megvan, és minden szála megvan. Jó ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Egy éve megvan, és minden szála megvan. Jó ecset.

Enci18

2017. augusztus 26.

Már régen vettem de még mindig jó és nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Már régen vettem de még mindig jó és nem is drága.

gjhsh01

2017. július 29.

Ár/érték arányban nagyon jó. Könnyű mosni, puha, nem hullik. Ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.