Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Ecsetek

A szemhéjpúder ecset szuper puha sörtékkel a pont megfelelő mennyiségű szemhéjfesték felviteléért. egy praktikus tokban elérhető, trendi, modern dizájnnal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

canimbenim

2017. július 19.

Nekem a régi külsejű van meg,már vagy 3-4 éves. Olyan mint új korában, egykét szál kihullott,de ennyi. Pedig minden nap használom. Igaz nem moson olyan sűrűn,mert minden nap ugyan azt a színt használom. Szerintem tökéletes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

szappanbuborek

2017. július 8.

Szemhejpuder felvitelere hasznalom es nagyon szeretem:) Ennyi penzert tokeletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Szemhejpuder felvitelere hasznalom es nagyon szeretem:) Ennyi penzert tokeletes

mekhrba

2017. június 28.

Nem vagyok egy profi sminkes, de amire használom arra tökéletesen megfelel, széprn felviszi a terméket és a szálai sem potyognak. Tisztítani is könnyű valamint olcsó is. Szerintem megéri megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

0bikbik0

Korcsoport: >54
2017. június 3.

Nem vagyok ecsetszakértő, inkább érzésre használom őket, és nem azért, mert az van pl. ráírva, hogy tusecset, akkor azt nem feltétlenül tus felvitelére használom.
Azt is megfigyeltem (lehet, hogy erről van szakirodalom, vagy tanítják valahol, vagy mindenki másnak teljesen egyértelmű, és csak én vagyok ennyi idősen "hajnalka"), hogy vannak olyan szemhéjporaim, szemfestékeim, amik egyfajta ecsettel, applikátorral működnek jól, egyébként peregnek, nem veszik fel a festéket, szóval használhatatlanok.
Én eddig minden ecsetnek megtaláltam a szemfestékét, amivel jól működik :-) Így ezt az ecsetet is nagyon ki tudom használni, nagyon szeretem, praktikus, és még szép is.
Nem hullik, könnyen tisztítható, olcsó, mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 3.

Nem hullik, könnyen tisztítható, olcsó, mi kell még?

TimyeK

2017. június 2.

Ugyanolyan jó, mint a többi essence ecset. Tömött, puham nem hullik a szőre és szépen lehet vele dolgozni. A szemöldökömre már 3 éve használom a tusecsetét, a pirosítót és a kabukit 1-1,5 éve és mintha újak lennének. Ebben sem fogok csalódni. Glamour napokon szoktam 1-1 ecsetre is beruházni, de egyébként teljes áron is ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Bettu

2017. május 18.

Ritkán használok szemhéjfestéket, így nem volt eddig normális ecsetem. Itteni vélemények alapján vettem meg. A rózsaszínt választottam, ennyi pénzért teljesen megérte. Nem hullik,könnyen tisztítható.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Adora

2017. május 6.

Imádom ezt az ecsetsorozatot, de ez vált be közülük a legkevésbé. Kicsit túl merev, elég sok festéket magába szed, viszont a precíz felvitelhez meg túl nagy (legalábbis az én szemhéjamhoz képest). A minőségével semmi gond, nem bántam meg, hogy megvettem, de nem ez lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Agnyecko

2017. március 7.

Mivel ez volt életem első ecsete és nem vagyok egy sminkguru sem (ma az egyik kolléganőm elképedve kérdezte, hogy tényleg szoktam-e sminkelni, mert ő még nem vette észre👍) csak óvatosan véleményezek. Szóval én nagyon szeretem használni, mert olyan más így sminkelni, de az igazság az, hogy nekem egy kicsit mindig szúrja a szemhéjamat. Amúgy tartós, még egy szál sem hullott ki belőle mosáskor sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 7.

BloodEve

2017. március 3.

Cuki design, de túl szintetikus, nem látja el a feladatát, ugyanis nem adja le a megfelelően a festék mennyiséget, ezért olyan hatást kelt, mint mikor kislány koromban a Barbie babáimat sminkeltem a játék ecsetkéimmel és a gagyi foszforeszkálós csillámrúzsokkal, amitől Barbie szivárványt hányt.;-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 3.

EosLover

2017. február 1.

Nekem kék színű van, oda meg vissza vagyok érte :) puha, nem vesz fel túl sok szemhéjpúdert

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.