Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Ecsetek

A szemhéjpúder ecset szuper puha sörtékkel a pont megfelelő mennyiségű szemhéjfesték felviteléért. egy praktikus tokban elérhető, trendi, modern dizájnnal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

napfeny

2017. január 31.

Nagyon szeretem, sűrűn használom. Puha, nem hullik, jól tisztítható, könnyű vele dolgozni, imádom a virágos mintáját, és az ára is szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

orsipanka

2017. január 31.

Az első essence ecsetem, de nem az utolsó! Kicsit meglepődtem, hogy ilyen tömött, de jól működik. Hétköznapokra csak minimálisan festem ki a szememet, ezzel egy-egy húzás és már fel is vittem a szemhéjpúdert. Ha tudom, hogy kiadják azték mintás verzióban is, akkor megvártam volna, de így legalább lesz kettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

Black Fairy

2017. január 20.

Nagyon kedvelem, szépen lehet vele dolgozni, igazán jó minőségű, 'tartós' (nem hullik a szőre, jól bírja a ragasztó), az essence ecseteim a kedvenc ecseteim, pedig vannak drágább, "márkásabb" darabjaim is...szóval az ára is rendkívül jó...

Engem egyedül az zavar ebben a pasztell kiadásban, hogy világos a sörte...az esetek nagy részében sötét szemfestékkel dolgozok, és egy idő után nem lehet már szépen kitisztítani (a sminkelés minőségén nem ront, csak folyton koszosnak tűnik az ecset).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

bianka90

2017. január 13.

Nagyon jó termék! Puha, tömött, nem hullik a sokadik mosás után sem. Szépen lehet vele dolgozni és az ára is tökéletes. Van 3-4 Essence ecsetem és ez mindegyikre igaz, tusecset, satírozó ecset... Jó minőség, ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

puszinyuszii

2017. január 9.

Puha, nem hullik a szőre, és jól tisztítható, de nekem kicsit túl merev ezért csak négy csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

kisskincso

2017. január 2.

Számomra tökéletes ez az ecset. Tömött, de mégis puha a feje, szépen fel lehet vele vinni a sminket. A design-ja gyönyörű, az ára, pedig kifejezetten olcsó (500Ft).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

fuufanni

2016. december 2.

A színe elég barbies, de az ecset nagyon jó minőségű, puha jól tisztítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

A színe elég barbies, de az ecset nagyon jó minőségű, puha jól tisztítható.

CoffeeAndSugar

2016. december 1.

Nekem is nagyon tetszik a színe, és hogy ilyen tömött az ecset. Egyszerű vele dolgozni, és nagyon megéri az árát:)
Egyszerű felvinni és eldolgozni vele a színeket:) Ajánlani tudom, kezdőknek is:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

CoCoaPowder2

2016. november 30.

Nemrég vettem, és igazán megtetszett, már a boltban is a cuki külseje miatt. Az ára is igazán alacsony volt, amin csodálkoztam is. Krémes szemhéjfestékhez és por állagúhoz egyaránt tökéletes. Tetszik hogy ilyen tömött az ecset, és nem az a tipikus, tartatlan, amivel nem lehet dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

90210

2016. november 27.

A kedvenc ecsetkém. Ennyi pénzért tökéletes, könnyű tisztítani, és jól lehet eldolgozni vele a festéket. A designja pár csak hab a tortán.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.