Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Ecsetek

A szemhéjpúder ecset szuper puha sörtékkel a pont megfelelő mennyiségű szemhéjfesték felviteléért. egy praktikus tokban elérhető, trendi, modern dizájnnal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Dius1991

2016. november 12.

Szépen tudok vele dolgozni, segítségével jól el tudom oszlatni a szemhéjamon a púdert. Könnyen tisztítható, olcsó, ráadásul nagyon szép a színe és a díszítése is. Nyilván vannak nála jobbak, de nekem ő tökéletesen megfelel. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Elllla

2016. november 8.

Az első ecsetem, eddig általában a púderekhez mellékelt applikátort használtam, de ideje volt váltani. Kicsit utánakeresve találtam rá az Essence ecseteire, és főleg az itteni vélemények miatt szereztem be egy ilyet. Pár hete használom, de nagyon elégedett vagyok vele. Szépen lehet vele dolgozni, akkor is, ha csak kisebb felületre viszem fel a festéket. Az ára pedig igazán baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Rure90

2016. november 7.

Első ilyen ecsetem, így nincs sok viszonyítási alapom, viszont nekem tetszik. Könnyű felvinni vele a szemhéjfestéket, nem szúr, könnyen tisztítható, és a béna kezem ellenére igazán strapabíró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

NovakneViki

2016. október 18.

A glamour napokon szereztem be. Nekem rögtön az első nyitásnál a praktikus kis tokja szét esett, de elképzelhető, hogy én voltam a béna, viszont a szőre nekem nem olyan puha mint vártam, a hasonló kiadású ebeline sweet blossom ecsetnek sokkal puhább a szőre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

szolsza

2016. október 13.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, nagyon jó kis ecset. Tényleg puha a szőre, jó méretű a szemhéjpúder felviteléhez. Nem utolsó sorban cuki és nem is drága!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 13.

katuc77

2016. október 13.

Nagyon szeretem az Essence ecseteit, már többfélét is begyűjtöttem. Minden nap használatban vannak, köztük ez is, mert bár van más, ugyan ilyen kialakítású ecsetem is, mégis minden reggel ezzel viszem fel a szemhéjpúderemet (hacsak nem az ujjamat használom).
Nagyon jól bírják a tisztítást is, eddig még egyetlen szála sem potyogott ki. Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 13.

pan123

2016. október 12.

Nagyon szeretem, régóta használom szinte minden nap. Jól lehet dolgozni vele, nem tudok negatívumot mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

educ

2016. szeptember 24.

Ennyi pénzért nem rossz, csak az ára miatt vettem meg, meg mert hogy legyen még egy alap szemfesték ecsetem. De azért nem is olyan jó, nekem túl műanyagos a szálai (igen tudom hogy szintetikus de akkor is, a Catrice-é szerintem jobb)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Sunchi

2016. augusztus 10.

nem figyeltem sose milyen ecset meg milyen hogy ecset mindig azt használtam ami volt a szemhéjpuderhez stb . az itteni vélemények meg h jobban odafigyelek h szebb legyen rajtam a smink esett rá választásom és nagyon jó :) megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

vattacukorrr

2016. augusztus 4.

Imádom. A külalak nagyon aranyos, az ecset pedig jól használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Imádom. A külalak nagyon aranyos, az ecset pedig jól használható.