Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Ecsetek

A szemhéjpúder ecset szuper puha sörtékkel a pont megfelelő mennyiségű szemhéjfesték felviteléért. egy praktikus tokban elérhető, trendi, modern dizájnnal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Csevi96

2016. augusztus 3.

Annyira szépek ezek az ecsetek, öröm használni és emellett olcsó és jó minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Lettike77

2016. július 11.

Az árához képest elég jó ecset. Kézre áll, a mosást is jól bírja. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Az árához képest elég jó ecset. Kézre áll, a mosást is jól bírja. :)

PappPetra

2016. július 3.

Kedvező ár és kiváló minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 3.

Kedvező ár és kiváló minőség.

manitia

2016. július 3.

Na végre beszereztem. Pont egy ilyen alakú ecset hiányzott. A célnak megfelel ugyan (én csak a szemem alá vékonyan viszem fel vele a szemhéjpúdert), de ennél azért puhábbra számítottam. Több essence ecsetet nem fogok viszont venni az is biztos. Az ebayes ecseteim évezredekkel jobbak.

Update: meglepő vagy sem, de elég sűrűn nyúlok utána. Az essence és catrice szemhéjpúderekkel jól működik. Olyan mintha pár mosás után összeszedte volna magát. Már több testvérét is beszereztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

zagnes89

2016. június 22.

Nekem eddig nem vált be, akármennyi festéket veszek fel vele, elnyeli, vagy nem tudom mit csinál vele de a szemhéjamon nem jelenik meg az is biztos. Viszont ha nem lapjával használom hanem oldalazva satírozgatva akkor valamennyit lead de nem az igazi. A body&soul szemhéjecsete sokkal jobban használható erre a célra de még próbálkozom ezzel is. Mivel mosást jól bírja, és ára is jó egyelőre 3 csillagot, kap, aztán ha rájövök a titok nyitjára updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

Ancsa0726

2016. június 18.

Szemhéjpúder felviteléhez szoktam használni nekem tökéletes! nem hullik a szőre precízen lehet vele dolgozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

blueviolet

2016. június 16.

Szerelem első használatra :) Szépen lehet vele dolgozni és az ára is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 16.

Szerelem első használatra :) Szépen lehet vele dolgozni és az ára is tökéletes.

BrienneLannister

2016. június 3.

Nagyon szép, könnyen lehet vele dolgozni és olcsó is. Számomra megfelelt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Nagyon szép, könnyen lehet vele dolgozni és olcsó is. Számomra megfelelt :)

lionshare

2016. június 2.

Az ára miatt vettem meg és az itteni vélemények után. Satírozgatásra próbálgatom, de ..nem győzött meg.ettől függetlenül még keresem hova mire használhatom. Korrektorra is próbáltam arra nem vált be nekem. Szép, kis aranyos dizájn, nem hullik a szőre, olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

tellmeastory95

2016. május 24.

Eddig legtöbbször DM-es ecseteket vettem, azokkal meg voltam elégedve, de szerettem volna kipróbálni az Essence ecseteit, mert igazán jó az áruk. Tetszik, hogy világos, pont annyira nehéz, hogy könnyen lehessen használni, nekem könnyen felvette és felvitte a sminket. Majd kiderül mennyire gyorsan használódik el, addig csak 4 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.