Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Ecsetek

A szemhéjpúder ecset szuper puha sörtékkel a pont megfelelő mennyiségű szemhéjfesték felviteléért. egy praktikus tokban elérhető, trendi, modern dizájnnal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

danna113

2016. május 19.

Első ecsetnek megteszi, aki még csak kísérletezik, de később már nem lesz elég. A kialakítottság, a méret teljesen rendben van, a szálait is alig hullatja (csak mikor mosom) és végre nem sötėt színű vagy szines szálakat raktak bele, de nem veszi fel egykönnyen a festéket. Ez a legnagyobb problémája. Túl merevek a szálak és túl tömör ahhoz, hogy a lapos felével fel tudjak bármit is szedni. Sajnálom, mert ebből a családból többet is szeretek, de ez nem lopta be magát annyira a szívembe. Négy csillagot azért kap, hogy ne ilyesszem el tőle azokat, akik ép csak felfedezik a szemsminkek világát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

bius92

2016. május 18.

hirtelen vettem meg, gondoltam utazáshoz jó lesz, de nagyon megszerettem, egyre többször nyúlok hozzá, nekem a mérete is tökéletes, sokkal jobban kézre áll mint a hosszabb nyelűek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

nyafatka

2016. május 15.

Remélem nem fogtok savazni, de sajnos ez egy nem annak aki dolgozott már drágább ecsetekkel.... 2000 forintból ugyanis már klasszisokkal jobbakat lehet venni. Itteni jó vélemények miatt vettem meg, de a 3 pont csak jó indulattal az ára illetve a nem hulló szálai miatt kapta.
Egyébként nem a legjobb méret, kicsit túl vaskos a többi lapos ecsetemhez képest, a festéket nem felveszi, hanem taszítja a műanyag amiből van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

vera01

2016. április 7.

Csak satírozásra szoktam használni, arra tökéletesen megfelel. Sokkal strapabíróbb, mint a régi fekete lila műanyag ecset.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

gsara02

2016. március 5.

Nagyon jó kis ecset. Szerintem nagyon cuki a külseje, tömör, a szálak nem hullanak, könnyű tisztítani, és könnyű vele dolgozni, nagyon puha, nem bántja a szemem. Az eredeti ára is teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

eszti98

2016. február 24.

Pihe-puha, tömött, kellemes méretű, verhetetlen áron. Egyszerűen zseniális darab :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Zafado

2016. február 10.

Nagyon szuper kis ecset! Tömör, kellemes fogású és a mosást is nagyon jól bírja. Szépen lehet vele dolgozni, sőt a világos színekhez már csak ezt az ecsetet használom, onnan kiszorította a Catrice ecsetemet :) Nagyon szeretem és nagyon tetszik a nyél szép mintája is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

GNóri

2016. január 28.

Jó kis ecset ez is, tömött, nem hullik, nem szúr. Szépen és könnyen lehet vele dolgozni, természetes hatást lehet vele elérni. De ha már essence, akkor a blender brush ezerszer jobban bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

dori96

2016. január 21.

nagyon jó:D előszöris nagyon olcsó és mutatós. másodszor is meg a célnak megfelel teljesen. picit kemény a szemhéjon, de nem olyan nagy hátrány, lehet használni rendesen. :)) ez az első essence ecsetem és nem az utolsó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

joy55

2016. január 19.

Ezt addig használtam amíg nem jött meg a mostani ecsetkészletem, rendeltem egyet korábban de az használhatatlan volt, és gondoltam kipróbálom ezt addig amíg nem jön meg a következő. Egész jó, szépen lehet vele dolgozni, de nem a kedvencem. Átlagos használatra pont jó, és könnyen, gyorsan beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.