Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 17.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Szilikon applikátor glitterek és pigmentek egyszerű és pontos felviteléhez.

lexyweaver

2018. július 17.

Pigmentek, fényes szemhéjpúderek felvételéhez és felviteléhez használom, és erről a fixáló sprayt is (esetemben a Mac Fix+) könnyen le lehet törölni, nem issza be, mint egy normális sminkecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

vadvirag919

2018. június 28.

Körmözéshez vettem, arra ideális, igaz az ovális testvérét jobban szeretem.

Kiegészítés: fényes, metál, szatén, fluidmetál, Sleek, Revolution, Nabla szemhéjpúderekhez is tökéletes! Az intenzív színekhez, amik ecsettel elvesznének, nedves ecsettel használandóak, vagy bármihez, amit ujjal vinne fel az ember, mert pl. túl krémes. Csak épp az ujja helyett - én utálok belenyúlkálni, ráadásul a körmeim vannak olyan hosszúak, a szemhéjam meg olyan kicsi, hogy kellemetlen és nem egyszer böktem már ki a saját látószervem.... Pöpecül működik. Kap még egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Körmözéshez vettem, arra ideális, igaz az ovális testvérét jobban szeretem.