Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cintii, Módosítva: 2015. március 25.

Lelőhely:   külföld

Limitált kiadás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Cintii

2013. augusztus 19.

Én ausztiában Parndorfban vettem egy dm üzletben. 11gramm jól pigmentált csillámos bronzosítót kapunk, viszonylag jó ár-érték arányban.Én kint 3-4 euro körüli áron vettem,ami nálunk körülbelül 900 forint körül mozog.Jól építhető,nekem már a reggeli rutinommá vált.Nagyon sajnálom,hogy nem fog bejönni magyarországra ez a termékcsalád. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol