Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2013. október 20.

laraworld

2015. január 21.

Most akadt a kezembe (Alice had a vision again), vannak termékek amiket tökéletesen el lehet felejteni, gondolom itt a ráébredés hozta ezt a végeredményt, hogy ezzel nem lehet majd tusvonalat húzni.

Spontánul ráfestettem a már meglévő fekete gél tusvonalra és igazán megtetszett a végeredmény, ahogy diszkréten, amolyan kíváncsiság felkeltően meg-meg csillan egy lila, máskor egy pirosas csillám a sötét alapon. Még harmonizál is a ma választott levendula szemhéjpúderrel összhatásában. Na de így picit visszaolvasva a véleményeket, eddig szinte mindenki más is eljutott :D előbb is olvashattam volna a felhasználási javaslatokat :)

Dicséret illeti a minőséget, a legkisebb jelét se érzékeltem a beszáradásnak, pedig néhány alkalommal anno kísérleteztem vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 21.

Ingi

2014. március 23.

Tavaly vettem meg a Rossmannban leárazottan a lilát, mert nagyon megtetszett a színe. Intenzívebbet vártam, és tényleg lassan szárad, de annyira szép ez a lila, hogy mással kombinálva simán megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

Yoyofuma

2013. december 2.

Néhány hete találtam egy utolsó utáni leárazott darabot a Müllerben. Valószínűleg senkinek sem kellett már, de én azért elhoztam. Eddig nem használtam túl sokat, de meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 2.

Garu

2013. május 12.

Mostanában kaptam rá a tusokra, hasonlókra, erre eleve gyűjtögettem, mióta láttam, hogy lesz. Mindkettőt megvettem, sajnáltam, hogy nincs több szín, mert egyszerűen fantasztikusan szépek. Gyerekjáték használni, remélem, sokáig kitart.

Up: már bő fél éve megvan, imádom. Simán fekete tusra szoktam leginkább tenni, úgy a legszebb. Pont kék és lila a ruhatáram, szóval nagyon jók a színek... :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Dorotthea

2013. április 3.

A 01 Alice had a vision - again és a 02 Jacob's protection-t vettem meg, gyönyörűen csillognak, jól építhetőek. Egy csillagot levonok, mert lassan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

ancsablogja8

2013. március 21.

Önmagában sajnos kevés, mivel átlátszó csillámos. Kipróbálom majd más tus fölé, hátha úgy jó lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

bi.ju

2013. február 22.

még elvétve láttam rossmannokban a leárazott termékek között, úgyhogy még írhatok róla :)
szóval megvettem, már kb. az első nap, hogy kijött a TE, hazamentem, felkentem, hoppá, nem is rendes tus, csak átlátszó alapban sok-sok csillám, nem lesz ez így jó, gondoltam én. aztán elkezdtem kísérletezgetni, és rájöttem, hogy fekete tusvonalon max 2 rétegben valami álomszép. sejtelmes kék csillogást ad. 600 Ft sem volt kopasztó ár érte, de akciósan tuti megvenném a helyetekben, minden barátnőmnek ajánlottam már, akinek csak tudtam. gondolkodom a lilán még, bár az nem az én színem. a kékből már látványosan hiányzik egy mennyiség, volt olyan, amikor hetekig csak ezt kentem fel a fekete tusvonalra, és ennyi volt a sminkem. imádom!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

m.szandi91

2013. január 14.

Sokat gondolkodtam rajta, hogy teljes áron megvegyem-e, de a swatch-okból ítélve nem győzött meg, így nem került a kosaramba. Valamelyik nap bementem a Müller-be, ahol a Breaking Dawn TE le volt akciózva, így csak 380 Ft-ba került, ha jól emlékszem, gondoltam ennyit megér! Ma kipróbáltam és nagyon szép :) Igaz, sok rétegben kell felvinni, hogy szépen látszódjanak a csillámok, de ennyiért teljesen megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

yvie

2012. december 13.

Na akkor látom jöttem lepontozni. Sokat vacilláltam hogy megvegyem-e vagy sem. Mivel én is elég tusmániás vagyok, alapnak tűnt hogy beszerzem Őket. Rengeteg swatch-ot néztem külföldi oldalakon, valahol igen megvoltak vele elégedve valahol nem. Én a Jacob-os kéket szereztem be. Nem hatott meg. Nem elég pigmentált, egy sima átlátszó tusalap bazi sok kék csillámmal. Essence ez gyengus volt, sajnálom azt a 750 Ft-ot amit kiadtam érte.

Update.: Mivel sajnálom kidobni, ezért rájöttem hogy lehet használni :D
Mint a fedőlakkokat, csak ez fedőtus :D Fekete vagy akármilyen színes tust nagyon jól feldob. Ha máshogy nem, így szerintem használható :D

Update2.: Odáig jutottam , hogy felidegesített . Olyan szép abban a kis üvegben, és nem lehet használni, aztán rájöttem mi a bibi. Ki kell szedni az üveg szükítőjét, ami lehúzza a fölös festéket az ecsetről. Na úgy már teljes a fedése. És olyan a szemhéjon mint az üvegben. Próbáljátok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

Update.: Mivel sajnálom kidobni, ezért rájöttem hogy lehet használni :D

Glara

2012. december 2.

Nagyon vártam és nagyon készültem ezekre a tusokra. Sajnos nem volt teszter belőlük, így mindkettőt hazahoztam látatlanban. Az alapfunkcióját sajnos nem váltja be, önmagában katasztrófa. Más tus vagy ceruza fölé viszont egészen használható, bár csodát így sem tesz,. Nagyon sajnálom hogy nem lettek pigmentáltak, gyönyörű lett volna ha teljes fedést ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 2.