Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2014. december 18.

ariiratku

2017. december 7.

A lila színűt vettem meg. Kár volt megvenni, mert kívülről lilának tűnt, de igazából inkább fekete színű. Így nem sokszor használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

draculina

2017. szeptember 4.

Egyszer használtam a sulis bálba és kb. 10 perc alatt lepotyogott a fele a szemem alá. Amúgy nagyon szép színe van, talán másra használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

nayliey

2016. július 19.

Kicsit porzik, de le lehet törölni utána lemosós vattával, nagyon tetszik az összhatás a végén. Imádom. Már évek óta használom és alig fogyott belőle. /az arany a kedvencem/

Plusz szoktam tenni alá krémet h még szebb legyen a hatás. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Plusz szoktam tenni alá krémet h még szebb legyen a hatás. :)

bogcsilike

2014. február 19.

Megvan az összes árnyalat!! Jók!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Megvan az összes árnyalat!! Jók!

Ms.Cat

2013. december 25.

Alice had a vision árnyalatban van meg. Kicsit erős színe van, de elég tartós. Halloweenre vettem meg, akkor jó volt, de így hétköznapokra nem nagyon tudom használni. Kicsit tényleg porzik, de ezt leszámítva megállja a helyét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

ppetruska21

2013. december 25.

Az egyik újsághoz adták ajándékba. Nekem a lila van meg, de én is csatlakozom az előttem szolokhoz, inkább lilás- fekete színe van ,mint inkább lila, viszont szépen pigmentált, és sokáig tart a szememen.Talán annyi a negatívuma ,hogy kicsit körülményes a használata mert igen porzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Ophelia

2013. december 19.

A lilát vettem meg még annak idején, most került elő valahogy a cuccaim közül. Szemhéjpúderként nehézkes, még alappal is, ha meg lepotyog a szemem alá, képtelenség eltávolítani, úgyhogy ezzel már nem próbálkozom. Viszont nemrég vettem egy igen pocsék lila körömlakkot, aminek egyszerűen nincs színe az üvegen kívül, na abba belekevertem, és ledöbbentem, milyen jó lett. Kicsit amúgy szerintem lilának sötét, feketének meg nem fekete, de kétségkívül drámai hatást lehet elérni vele minden módon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

OAdrienn

2013. december 19.

A Jacob's Protection és az Alice had a vision árnyalatban van meg. Nagyon elégedett vagyok velük, habár nem vagyok egy nagy pigment kedvelő/használó. Mivel pigmentek, így erőteljes színük van, ezért kis mennyiség is elég belőlük. Nagyon tartósak is, viszont nekem macerás a használatuk a szóródás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Akciósan vettem meg belőle a lila és a fekete darabot, nagyon tetszenek. Bár elsőre azt hittem, nagyon kevés lesz benne, mert pici a tégely, de pozitívan csalódtam, mikor rájöttem, hogy egy életre elég lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

fairynorah

2013. augusztus 24.

Nekem az 'Alice had a vision-again' van meg (lila). Nagyon sötét,már-már feketés lila,és eddig még csak mélyítővonalba használtam a sötétsége miatt,de nagyon tetszik,és szerintem kb soha nem fog elfogyni,annyira kevés kell belőle :D
én a takarómatricát csak félig húztam le,így nem okoz gondot az adagolása sem...aki leszedte, szerintem próbálja meg egy részét leragasztani... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.