Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2015. március 25.

Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

DayanaComplow

2017. június 2.

Vettem belőle vagy 4 darabot amíg még lehetett kapni. Szeretem a színét, egész jó az állaga, annak ellenére, hogy csillámmal van tele. Kár, h limitált, de azt hiszem a meglévő darabokat sokáig tudom még hasznosítani-

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

snowyfairy

2015. február 6.

Gyönyörű aranyló színe van. Természetes hatást kelt az ajkamon. Kicsit hidratál is. Kár, hogy limitált kiadású.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

hhusiii

2015. január 14.

Most romlott meg, büdös lett...de tekintve, hogy 6 hónap van ráírva, ez nem meglepő...színe nem sok volt, mint egy szájfény kb. annyira nem volt nagy cucc

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 14.

T_ami

2015. január 9.

Imádom, egyszerűen gyönyörű! ♥

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 9.

Imádom, egyszerűen gyönyörű! ♥

busa01206

2014. szeptember 20.

99 Ft ért vettem, és kövezzetek meg, de én krémes szemhéjfestéknek használtam és remekül működött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

SayenAllwright

2014. március 1.

Nagyon szeretem, és habár rövid ideig volt csak ez a "téma", sikerült 3-at is beszerznem a rúzsokból. Szép aranyló színe van, csodálatosan csillog a napon!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

lovecosmetic

2013. december 10.

Imádom nagyon tetszik az aranyló színe :) valami csodálatos,két darabot is vásároltam belőle,annyira tetszik a színe! Az essence rúzsai kiválóak én főleg a csillogó árnyalatokat szoktam megvásárolni,mert azokat kedvelem,de jól fednek és nem szárítanak és tartósak is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 10.

katalara

2013. november 25.

Imádom!:D 1 hónapja fogyott el és 200 forintért nem semmi a termék.:) Nem annyira arany mint egy körömlakk, suliba vagy az utcára simán viselhető volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 25.

hila

2013. szeptember 23.

Sajnos már nem tudtam venni a boltokban, de nagyon tetszett és a vaterán sikerült lecsapnom egy új példányra. Nem túl hivalkodó a színe, épp csak sejtet, de gyönyörű, és nem szárítja ki az ajkakat sem.
Aggódom, hogy egyszer el fog fogyni, és akkor soha többé nem tudok szerezni majd ilyet.
Mindenesetre 5 csillag neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Mindenesetre 5 csillag neki!

allthemakeup

2013. augusztus 12.

Nincs igazán színe, nem a kedvencem, gyorsan kopik. Viszont 200 Ft volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Nincs igazán színe, nem a kedvencem, gyorsan kopik. Viszont 200 Ft volt