Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2015. március 25.

Kategória:   Sminkek szájra

alexandria00

2015. december 12.

A piros van meg, szép visszafogott színű, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

A piros van meg, szép visszafogott színű, tetszik.

hhusiii

2015. január 14.

a piros van meg, nem igazán szeretem, túl ragacsos és nem lehet egyenletesen felkenni, úgy nézek ki, mintha valamivel összekentem volna magamat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 14.

allthemakeup

2013. augusztus 12.

A piros van meg, nekem túl ragacsos, zavar, ha a számon van, viszont a színe miatt megéri felkenni, ja, és nem mellesleg 200 Ft volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Habcsók

2013. július 8.

A renesmee red van meg, imádom jó az illata evés-ivásnál kopik de hát mit lehet tenni :) attól még jó cucc, hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 8.

mano007

2013. június 22.

A lila van meg,200 ft-èrt vettem,jó illatú szeretem:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 22.

A lila van meg,200 ft-èrt vettem,jó illatú szeretem:)

Lilu

2013. április 17.

Leárazva vettem a lilából egyet kétszázért.. nem ragad, szép a színe és imádom az illatát, olyan áfonyás tejberizses, nem tudok betelni vele :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 17.

fuckyeah

2013. április 6.

Én ezt úgy használtam, hogy egy hasonló színű Avonos rúzst kentem alá. Felkenés után nagyon szép volt, csak ha sokat beszéltem érződött hogy zavaróan ragad. Illetve a nagyobb baj az hogy mikor úgy viseltem hogy 3-4 óráig nem ettem nem ittam szépen fent maradt szinte mint felkenés után csak a kis csillámok hámlasztották az ajkamat és vegyszeríze lett :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 6.

nagytimszi

2013. március 3.

Nagyon szeretem, a Renesmee Red van meg. Halvanyabb, mint amilyennek kivulrol gondoltam, de ez pont jo nekem, nem nyomja ossze a pici szamat. Az illata is finom. Tartossaga kozepes, ezert egy csillaggal kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

Hoagirl

2013. február 19.

A Renesmée Red árnyalat van meg, én imádom, kellemes az illata, szerintem nem ragacsos az állaga, sok szép csillám van benne, és a legjobb az, hogy még nap végén is van tőle egy kis piros szín a számon. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 19.

czuczy

2013. január 31.

Egyszerűen nem bírtam otthagyni a pirosat a polcon, szinte kacsintgatott rám. Azóta hatalmas a szerelem, de félek használni nehogy elfogyjon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.