Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. január 7.

Kategória:   Sminkek szájra

Manhattan felhőkarcolóira emlékeztető a csomagolása. Intenzív korall, enyhe rosé és szürke árnyalatban hangsúlyozhatóak az ajkaik, így minden városi séta egy igazi élmény lesz!

01 let’s paint the city, 02 it peace és 03 skyscraper árnyalatokban kapható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sminkesmas

2012. április 26.

Nekem inkább szájfény mint rúzs, előnye a kis mérete, könnyen "cipelhető":-)

Nem túl pigmentált, de szép a fénye, én szeretem, viszont kicsit erőteljesebb színezésre számítottam, ezért csak 4 csillag.

Üdv

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 26.

Nekem inkább szájfény mint rúzs, előnye a kis mérete, könnyen "cipelhető":-)

Üdv

Oslacrimale

2012. január 10.

Az illata jó, a színe elég visszafogott, napközben tökéletes, viszont a csomagolás nem a legjobb. Nekem sokszor beragad a rúzs, nem tudom kicsavarni rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 10.

Carmenessque

2011. október 18.

Kicsit erősebb fedésre számítottam, így viszont abszolút hétköznap is viselhető szín (Let's paint the city). A high-end márkák között is most a szájfényszerűen áttetsző rúzsok a menők, szóval nagyon trendkövető, akár direkt ilyen, akár nem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 18.

kittiie0719

2011. szeptember 25.

Nagyon jó málna illata van a 01-es let's paint the city-nek. Jól pigmentált. Nekem inkább rúzs és szájfény között van, mert nem tipikus rúzs állaga van, legalábbis szerintem. Maga a rúzs vékony és tényleg nagyobb, mint a többi Essence rúzs. Én ajánlom bátran mindenkinek! :)

Ha esetleg érdekel titeket, a blogomon vannak róla képek! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 25.

Ha esetleg érdekel titeket, a blogomon vannak róla képek! ;)