Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. június 9.

Olyan mint az aszfalt kréta, és olyan selymes is: négy, élénk színben kapható és az utánozhatatlan utcai stílust testesíti meg. Szokatlan toll formájának köszönhetően felvitele nagyon egyszerű.

01 street styler, 02 skyscraper, 03 it peace és 04 nightline színárnyalatokban kapható.

kiss.reni68

2012. február 6.

Bár a színe szép nagyon, a felvitele nehéz, és nekem nem is maradt fenn... Kb 2 perc után szétfolyt az egész pedig tettem fel alapot is.. Nekem nem jött be...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

zalla

2012. január 12.

Nagyon jó a kiszerelése, bár tény, hogy nehéz vele dolgozni. Viszont a színek kárpótolnak: nagyon intenzívek, erőteljesek, és sokkal jobban tetszettek, mint a standard essence szemhéjpúderek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

kicsigekko

2012. január 5.

A színei gyönyörűek, a szemhéjon is intenzívek, de utána ecsettel nagyon nehéz dolgozni velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

christystyle

2011. szeptember 9.

A négy szín közül a sötétkék és a barack a legszebb, de ez egyéntől függ. A felvitelt magával a krétával kell megoldanunk, mert az ecset nem veszi fel. A szemhéjunkon viszont már el tudjuk dolgozni ecsettel is. Ha használunk alá alapot, akkor egész nap a helyén marad, ill. ha valakinek nem olajos a szemhéja, akkor alap nélkül is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 9.