Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Ezek a szemkihúzó tollak tökéletes és hosszan tartó sminket nyújtanak.

01 street styler, 02 skyscraper és 03 nightline árnyalatokban kapható.

ribizli

2012. május 7.

A kéket vettem meg, nagyon jó szín a vidám, nyári sminkekhez, könnyű vele dolgozni, olyan, mint egy filctoll, tartós, mármint olyan szinten, hogy miután alaposan lemostam, még másnap is kék volt a szempilláim tövében, viszont, hogy mennyire maszatolódik el érintésre, izzadásra, víz hatására, bármi hasonlóra, ilyenről nem tudok nyilatkozni, én nem tapasztaltam, de úgy gondolom, mivel nem vízálló, így alapvetően könnyen lenyomatot hagyhat a felső szemhéjon, illetve egyeseknek elmaszatolódhat napközben (akiknek még akár a vízálló dolgok is elcsúszkálnak).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.