Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kiszerelés:   8,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

"vérvörös ajkak – az est végéig! az új ajakszínezővel gyönyörű vörös és rózsa árnyalatúra színezheted ajkaid, amelyek egész éjszaka pompázni fognak. nem maszatolódik és tökéletes külsőt biztosít mindenkorra – a nélkülözhetetlen vámpír csáberőért! 01 bloody mary és 02 true love árnyalatokban kapható."

Pampilla

2018. február 10.

Szép a színe,de nagyon szárít. Nekem kopott is,elég csúnyán. Az applikátoros felvitel tetszett benne viszont a vége felé folyt mindenfele. De ezt a vámpíros kollekciót imádtam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

esztersolyom

2015. február 19.

A 02-es árnyalat van meg, és ez az egyetlen ennyire feltűnő, erős színű szájravalóm, úgyhogy eleinte nagyon kedveltem. Az applikátort imádom, és a különleges tubusos kiszerelést is, de nem ajánlom kiszáradt, vagy száradásra hajlamos ajkakra - nekem a legtöbb esetben kiszárítja a számat aztán beleül a ráncokba, így mikor este lemosom/lekopik, a nagy része lejön, de foltokban ott marad a szín, és úgy néz ki mintha sebes lenne. Hát, nem túl szép látvány, viszont amióta kipróbáltam ezt a staint, nagyon szeretnék többet, másmilyet kipróbálni, mert ez az első olyan formulájú cuccom, ami csókálló! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 19.

Black Fairy

2014. október 31.

Az ilyen jó termékek miért csak limitált kiadásként kerülnek polcokra???
Nekem a kettes van meg, és csodálatos! Gyönyörű a színe, szépen fed, de türelmesen kell építgetni, ha teljesen megszáradt a réteg, csak utána szabad a következőt felvinni...így tökéletes, intenzív ajkakat kapunk, az illata is jó, az aplikátort is szeretem hozzá...Csak sajnos az enyém már mindjárt elfogy...:(
A tartóssága eszméletlen, evést, ivást, mindent kibír! Szinte beszívódik az ajkakba, a szín marad mindig...fantasztikus....(ennek köszönhetően vettem később az essence gel tintjét, az ritka gagyi volt ehhez képest)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 31.

Az ilyen jó termékek miért csak limitált kiadásként kerülnek polcokra???

iamanita

2014. március 13.

Utolsó darabként leértékelve vettem meg pár száz forintért. Egészen meg vagyok vele elégedve, bár nem sokszor használom (azóta találtam hasonló termékeket jobb minőségben). A tubus elég jó, könnyen lehet használni. Az ecset is megfelelő, bár én le szoktam kicsit törölgetni mert nagyon sötét a színe. Kisebb mennyiségben, vékony rétegben rózsaszínes lilás a színe. Tartóssága megfelelő!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

dorkaww

2014. január 31.

imááádom! a 02-es árnyalat van meg, imádom az illatát és a nagyon erős vörös színét ! Tökéletes termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

Glara

2014. január 1.

Egy bloggertalin csaptam le a 02-es árnyalatára és nyár végén, ősz elején le sem lehetett robbantani rólam. Imádom, hogy mennyire tartós, egyszerű bánni vele és intenzív a színe. Az illata finom, de van egy kesernyés íze ami nem túl finom ha megnyaljuk, így csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 1.

Szaszmancs

2013. április 4.

Tudom,hogy már lerágott csont ez a trendkiadás,amikor még aktuális volt nem is nagyon érdekelt,de pár hete a kezembe akadt egy a Rossmann akciós kosarában. Hát, gondoltam elég bizarr azért a dolog,elvégre nem egy mai darab, de mivel 99 forint volt és érintetlennek tűnt,megvettem. Félve próbáltam ki,de nincs semmi baja. Elég erős,de szép szín,ami kellőképpen tartós is,csak éppen nagyon nehéz szépen felvinni. Ha nagyon ráérek,akkor néha elpepecselek vele,de még akkor sem mindig olyan az eredmény,amivel el mernék indulni,úgyhogy annyira nem szerettem meg. 99-ért azért nem volt rossz vétel,főleg hogy "műgyűjtő" vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

nyappyberii

2013. március 24.

Ó. pont most akadt a kezembe :)
emlékszem anno leértékelve vettem ,és örültem (Bloody Mary az árnyalat neve).
Itthon kipróbáltam,és hát..nem tudom. Nekem ez annyira lilás volt,hogy egyszerűen számomra hordhatatlan. Eléggé szárít,de legalább tartós.
Anno exbarátomat "tetováltam" vele hogy fogyjon végre el,mert sajnálom kidobni :D
de sajnos nem jött össze,még sztem 95%-ka megvan..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Ó. pont most akadt a kezembe :)
emlékszem anno leértékelve vettem ,és örültem (Bloody Mary az árnyalat neve).
de sajnos nem jött össze,még sztem 95%-ka megvan..

pmarcsi

2012. december 7.

Nagyon jó kis termék! Valóban kibír fél napot rajtam, mindenféle javítgatás nélkül!! Kissé valóban szárít, de ezt a hibát megfelelő hidratálással kiküszöbölhetjük!! Jár az 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

yvie

2012. november 12.

99 Ft-ért vettem meg a nagyon piros árnyalatot, mit ne mondjak, megérte, nagy kedvenc lett:) Még sosem volt ajakszínezőm, de beléjük szerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.