Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. július 10.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"öt misztikus körömlakk, különböző effektekkel, hogy trendi vámpír lehess a téli szezonra! 01 gold old buffy, 02 into the dark, 03 true love, 04 the dawn is broken és 05 hunt me if you can árnyalatokban kapható."

**KERESEM** Essence: True Love
Ár: 1 , Eladó: ildi74
Állapot: ., Helyszín: --, fizetés: Budapesti személyes átvétel megoldható.
Witchvortex

2018. augusztus 27.

04 the dawn is broken. Nagyon szép szürke beton színe és hatása van. Bármikor újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Lunalys

2015. július 30.

A fekete, arany csillámos verzió van meg. Nagyon ritkán szoktam festeni a körmöm, ezt is csak párszor próbáltam, mert nekem kell valamilyen buli, alkalom, ami ezt a színt megkívánja. Bár nem fed teljesen első felvitelre, de ez nekem nem is baj, mert így nem lesz olyan vad az összhatás. Ehelyett egy légiesen finom, picit áttetsző réteget képez. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

ST-ke

2014. augusztus 26.

A 05-ös "Hunt me if you can" árnyalat büszke tulajdonosa vagyok (vagyis inkább voltam, hiszen kezd kezelhetetlenre sűrűsödni. Na de csoda hogy eddig kitartott!). Még a kifutó termékek közt találtam rá. Csodás fekete szín, két rétegben tökéletes fedésű, csillámos (nem glitteres!) fekete szín. Felkenés után öt-hat nappal a körömvégeken jelentősen megkopott, de nem pattant le, aminek nagyon örültem. (egy hét után azért már nagyon csúnya tudott lenni, de ez is teljesítmény az én gyenge körmeimen.) Az, hogy talán csak a 15%-a maradt meg, magáért beszél, tőlem ez hatalmas teljesítmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

OAdrienn

2013. december 20.

Az Old Gold Buffy árnyalatban van meg. Szép, különleges szín, ami még tartós is. Gyorsan szárad, szépen terül, 2 réteg elég belőle a tökéletes fedésért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

kzagrab

2013. augusztus 22.

kék van meg szeretem csak kicsit sötétebb mint amire számítottam de jól fed nagyon:))(Y)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

diaziana

2013. július 21.

Nos, én alaposan lemaradtam róla, amikor kijöttek ezek a lakkok, aztán persze szívtam a fogam a 02 into the dark után. A többi is nagyon szép, de a rengeteg blogfotó alapján ez a lakk babonázott meg. Természetesen boltban már nem találtam, aztán le is mondtam róla. Mit ad Isten, egy blogsale-en nemrég belefutottam, és gondolkodás nélkül pótoltam a hiányosságom :) Mivel nem éppen nyári szín, egyelőre csak a lábamon próbáltam ki, de abszolút meggyőzött. Egy rétegben már teljes fedést kaptam, gyorsan megszáradt. Alap- és fedőlakk nélkül használtam, nem színezte el a körmeimet, és kopásmentesen fent maradt napokig, amíg meg nem untam :) Nem adhatok kevesebbet 5 csillagnál az elfogultságom ellenére sem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

kisenikoke

2013. június 18.

Old gold buffy most fogyott el, kedvenc lakkom volt. Imádtam a színét, állagát és hihetetlenül tartós is volt.
Ha a mostani essence lakkok ilyen szuperek lennének, azért nagyon hálás lennék :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

bőregér00

2013. április 25.

Nekem a 02 into the dark van meg, nagyon szeretem, szép a színe és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

erika81

2013. március 15.

A 03 true love lakk a kedvencem. Elég hamar elkapkodták, de csak sikerült egyet beszereznem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

kriszta49

2013. március 10.

The dawn is broken árnyalat van meg. :) Egyszerűen imádom. Könnyű felvinni, mondjuk lemosni nem egy álom. Tartós is, kb. 4 napot bír ki. Már sajnálom hogy nem vettem meg a sötétkék árnyalatot is. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.