Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. augusztus 22.

"szeretnél olyan lenyűgöző szempillákat, amelyektől még a legerősebb vámpír is elgyengül? ez a dúsító púder csábító pillantást varázsol, extra hosszabbítással és dúsítással pár másodperc alatt. egyszerűen csak vidd fel a szempillaspirált a szokásos módon, szórd a púdert a szempilláidra az applikátor segítségével, majd vigyél fel még egy réteg szempillaspirált – kész is! kötelező darab azoknak, akik imádják a drámát! 01 eye need you."

Kiszerelés: 1,8 g

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Hoagirl

2014. január 23.

Első körben nekem is furcsának tűnt ez a fehér szöszös mittymutty, el sem tudtam képzelni hogy lesz ebből dúsabb pilla. Okos fejemmel és hiúságomtól vezérelve 3D-s szempillákra ragadtattam magam, aminek csúnya vége lett, ezt most inkább el sem mondom, kímélendő a gyengébb idegzetűeket... szóval mindenképp szükségem volt valami szempilla-turbósítóra, tekintettel arra hogy a pilláim 2 mm-esre leamortizálódtak és kissé a létszámuk is megcsappant, így nem nehéz elképzelni, hogy ezen a sima spirál már nem segített. Gondoltam egy próbát megér ez a fehér szöszmösz, és a kihívásokat is szeretem így hamar a kosaramban landolt. Én úgy használtam, hogy felvittem egy réteg spirált, a szöszhöz mellékelt mini spirállal jól beletúrtam a porba, felvittem a pillámra, mivel még friss volt a festék rögtön bele is ragadt, nekem nem potyogott le. Utána még egy réteg spirált ráküldtem, és ezek a kis fehér izék valahogy úgy rendeződtek, hogy tényleg látványos volt a végeredmény. Mondjuk hozzá kell tenni hogy dermesztő "élmény" volt a retinának a szemborostám, szóval nem tudom most lenne-e annyira feltűnő a különbség... Amióta rendbe jöttek a pilláim (háromszoros hurrá a ricinusolajnak!) hűtlen módon nem használtam ugyanis, de reggel előkapom és letesztelem. :D Mivel engem átsegített egy borzalmas korszakon, én úgy érzem részemről jár neki 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

OAdrienn

2013. december 20.

Ez volt az első szempilladúsító púderem, de itt be is fejeztem a kísérletezést. Bonyolult felvenni a hozzá adott kefére, amiből a fele a szemem alá hullik használat közben. Másik része általában a szemeben landol, amit nagyon irritálja azt. A pilláimat viszont nem hosszabbítja, a dúsító hatás sem veszem észre. ellenben csúnyán összetapasztja őket. Én is akciósan vettem, de nem hogy 99 Ft-ot, de még egyet sem ér. Ritkán jártam ennyire rosszul, mint ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

nyappyberii

2012. december 21.

Őszintén nekem ez nagyon bejött. Az applikátorral még anno szerencsétlenkedtem,majd a felvitelére befogtam egy Bourjois kefét. Én nagyon szép hatást tudok vele elérni,sok béna szempillaspirálomat felturbózom vele :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

Adrienn

2012. augusztus 7.

Nagyon nem jött be. Hullik össze-vissza, szúrja a szemem, macerás használni és semmi hatása nincs. Inkább csak összetapasztja a pillákat, minthogy dúsítaná őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Epres

2012. július 22.

Hát igazából jó ötlet volt. De nagyon macerás. Simán többréteg különféle spirállal el lehet érni ugyanezt. Egyébként ha valaki rászánja az időt szép dús szempillákat csinálhat magának.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

fenvik

2012. július 11.

Szintén 99 forintért vettem, gondoltam annyit megér. De hát... nem. Nem igazán hosszabbít, csak ha nagyon-nagyon megnézem látok kicsi változást. De a macera ami vele jár, még az a kis változást is elrontja. 1x-1x használni fogom, de nem hatásos sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Merci

2012. június 25.

Ma vettem a rossmannban 99 ft-ért! úgy gondolom ennyi pénzt megér. Valamilyen szinten látom a hatását, tényleg látványosabbak a szempilláim tőle, úgy érzem különleges alkalmakra "visszafogott műszempilla"-hatásként megfelelő! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

lia007

2012. május 3.

húh hát ez nekem se lett a kedvencem... :S elég gyenge... több kárt csinál mint hasznot... de azért adtam neki még egy esélyt és kipróbáltam a javaslatos spirálba tettem belőle.. hát így még el tudom használni a béna szempillaspiráloknál, köszi a tippet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 3.

Tinasmink

2012. április 4.

Semmire se jó. Nekem nem lettek dúsabbak a pilláim, az ötlet jó volt, de a kivitelezés nem sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 4.

Ksari

2012. március 19.

Ez egy borzalmas termék. Nagyon ritkán adok 1 csillagot, de ha tehetném erre még annyit sem adnék. Ahhoz képest, hogy 800-900 Ft körül volt, ez egy nagy semmi. Nem lehet rendesen felvinni a szempillákra hullik mindenfelé, az egész arcom csupa poros lesz tőle, és még csípi is a szemem, de nagyon. Jajj :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.