Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. július 11.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

Vad színű ajakszínezők 6 árnyalatban.

Ár: 1249 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1180 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 20.

Neon rózsaszín Twisted Sister árnyalatban van meg, először utáltam, de aztán rájöttem, hogy nagyon vékonyan kell felvinni, különben nem szárad meg és a homlokomig felmászik. De így hogy kitapasztaltam, gyönyörű, intenzív szín, nem mozdul el, nem hagy nyomot. Pár órát kibír, alig észrevehetően kopik. Dehát az Essence mindig a legjobb dolgokat vonja ki a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

pinkprincess112

2018. február 23.

Rajtam elég érdekesen festett...
A rózsaszín szinte azonnal lekopós, a kék is, de az úgy hogy olyan mintha szétvertek volna:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Rajtam elég érdekesen festett...

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2017. október 5.

Nagyon szép szine van de könnyen lekopik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 5.

Nagyon szép szine van de könnyen lekopik