Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. május 30.

Kategória:   Sminkek szájra

Átlátszó, zselés állagú és dúsító hatású szájfény. Friss gyümölcsös és mentolos illattal.

2015. szeptember 17.

A legjobb szájfény, amivel valaha találkoztam! Számomra ez egy tökéletes termék volt. Nem ragad, puhává, fényessé és teltté teszi az ajkakat. Jobban hidratál mint sok ajakápoló. Ez egyetlen probléma, hogy nem gyártják, mert amúgy biztos hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Black Fairy

2015. június 10.

Én nagyon szerettem az enyéimet, több is volt, de azért nem bántam, hogy kifuttatták...jól hűsített volt, nagyon szerettem viselni - annak ellenére, hogy a hajam folyton beleragadt...xD
Van még egy teljesen bontatlanom, ha véletlenül valakinek igénye van rá, 300 forintért átadom...ha nem akkor meg elfogy, amikor elfogy nálam is...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Gituccci

2014. február 20.

Ilyen szajfenyem nekem is volt, narancssarga arnyalatban.Nagyon joo, nem ragad, viszonylag tartos is es enyhe dusito hatast is ereztem.Imadtam a husito erzest mikor felkentem. Igazi nyari sip-sup szajfeny volt! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

scisneros

2014. január 20.

Nagyon szerettem a színtelen Crush on You-t! Egyáltalán nem szárította a számat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 20.

Nagyon szerettem a színtelen Crush on You-t! Egyáltalán nem szárította a számat

OAdrienn

2013. december 23.

Ez volt az eddigi legjobb szájfényem! Igaz színe nem volt, de nem volt ragadós, nem szárította a számat. Picit bizsergeti is a számat, de nem dúsítja, bár nem is ezért vettem, hanem a kellemes hűsítő érzésért. Biztosan vennék, ha gyártanák még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Evelyyn

2013. november 6.

Imádtam, kár, hogy már nem gyártják :( Jó mentolos, dúsított, szép halvány rózsaszín színe van, kár érte :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.