Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2019. október 7.

Kategória:   Sminkek szájra

Mentolt tartalmaz, melynek köszönhetően látványosan dúsabb ajkakat érhetünk el. Könnyed formulájú, használható önmagában vagy rúzs fölé fedőrétegként.

3 árnyalatban

Ár: 400 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

Panna02

2019. október 6.

Az átlátszó árnyalat van meg belőle, és nagyon szeretem. Dúsítani nem dúsít, viszont nagyon jó a bizsergető hatása és a mentolos illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

vivike0514

2019. március 10.

Dúsítani egyáltalán nem dúsít, nem is annyira tartós, de nagyon szép a színe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Dúsítani egyáltalán nem dúsít, nem is annyira tartós, de nagyon szép a színe.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Szerintem teljesen jó szájfény. Nem olyan crazy bizsergető, de kellemes az illata és az íze is, és nagyon szép fényt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

lohnerniki15

2018. november 14.

Nagyon finom mentolos illata és íze van. Nekem a 3-as számú van meg, aminek nagyon tetszik a színe. Bizserget, de nem nagyon, pedig én is azért vettem meg. Ettől függetlenül én szeretem, és egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Lunora

2017. szeptember 20.

Nekem az átlátszó van meg. Most vettem a napokban. Dúsítani nem dúsít. A mentolnak köszönhetően bizsergeti a számat. Ami tetszik :D
Viszont egy matt rúzs alapjának jól szolgál. Vagy krémes rúzsok felé ha egy kis extra csillogásra vágysz és még így is bizsergeti az ajkakat :D
Az aplikátor fej szintén jól ki van találva. Könnyen kezelhető.
Alapvetően jó kis termék ha nem arra használod amiként piacra dobták. ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Az aplikátor fej szintén jól ki van találva. Könnyen kezelhető.
Alapvetően jó kis termék ha nem arra használod amiként piacra dobták. ;)

Nitu123

2017. augusztus 16.

Sima szájfény, ami nem dúsít. Ráadásul egy idő után ragacsos a szám tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Sima szájfény, ami nem dúsít. Ráadásul egy idő után ragacsos a szám tőle.

busa01206

2017. július 2.

A színe szép, de egyáltalán nem dúsít, és nem is bizserget szinte egyáltalán, pedig csak azért vettem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Hidratálók: Menthyl PCA