Essence Winter Glow  Eyeshadow Applicator
Essence Winter Glow  Eyeshadow Applicator

Essence

Essence Winter Glow Eyeshadow Applicator

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 8.

Kategória:   Ecsetek

2017-es januári limitált trendkiadás

Ideális eszköz akármilyen szemfesték felviteléhez.

Essence Winter Glow  Termékek
Ár: részletesen a leírásban , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

Ladybrown

2017. február 17.

Hát....megvettem... a pigmenthez, ami ebben a kiadásban megjelent. 2. használat közben leesett a teteje, úgy kellett visszaragasztani. Ez a kisebbik gond. 2. mosás közben kiszakadt a szivacs, pedig óvatosan, nyomkodva mostam. Egyébként benedvesítve szépen lehetett vele a pigmentet felvinni, egészen klasszul leadta a festéket, nem vett el túl sokat és a felvett termékből sem nyelt el sokat. Az ötlet jó volt, egész mutatós is lett, de a kivitelezés valahol elcsúszott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.