Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. november 10.

Kategória:   Sminkek szájra

Felvitel után még órák múlva is az ajkaidon marad.

01 let me in rose és 02 your pink is on fire színárnyalatokban kapható.

OAdrienn

2013. december 22.

Jó termékek voltak, tartósak és erősen pigmentáltak. A kopásuk nem volt a legszebb ugyan, de a világosabb színt sokat használtam. Viszont szörnyen szárítottak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

mrs.imperator

2013. szeptember 29.

Imádtam ezt a kis filcet! Nagyon tartós volt, gyönyörű színe volt, élénk, lemoshatatlan! Mint valami Barbi babának olyan ajkaim lettek tőle :)Sajnos elhagytam valahol és nagyon sírtam érte, mert azóta nem lehet kapni, sehol nem találom :( Nagyon olcsó is volt ráadásul, sokkal jobb mint egy átlagos rúzs és praktikusabb is, még egy pénztárcában is elfér. Nagyon szeretném hogy visszahozzák és újra lehessen kapni, biztosan feltankolnék belőle!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 29.

sminkesmas

2012. április 26.

Azért "csak" 4 csillag, mert nagyon hamar kiszárad vagy elfogy, és a márkának már volt jobban és tartósabban színező terméke.

Amúgy a filc vége kellemes, kerekített - sajnos ez miatt nagyon pontosan nem lehet rajzolni vele.

Remélem azért kicsit javítanak rajta és lesz még ilyen lip tint szériájuk.

Bővebben is olvashatsz nálam róla.
Üdv

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 26.

Remélem azért kicsit javítanak rajta és lesz még ilyen lip tint szériájuk.

Bővebben is olvashatsz nálam róla.
Üdv

norci

2012. április 14.

A Let me in rose árnyalatban vettem meg (a csomagolás színe mondjuk világosabb filcet feltételez, a "festék" maga inkább bogyószínű). De semmi negatívumot nem tapasztaltam a termékkel kapcsolatban. Illatos, lassan és nem feltűnően kopik. Örülnék, ha több árnyalatban lenne kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

kalcsicskitti

2012. március 30.

első ajakfilcnek tökéltetes..kedvet csinált hogy többet is beszerezzek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

első ajakfilcnek tökéltetes..kedvet csinált hogy többet is beszerezzek :)

Cu2tka-baba

2012. február 26.

Nagyon szépek a színei, sajnálom hogy már nem lehet kapni. Kicsit szárítja az ajkakat ugyan, de ez egy kis balzsammal korrigálható. Nagyon tartós. A kupakja viszont borzasztó, nekem lepattant a táskámba és összefogta az egész belsejét:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Biu

2011. november 6.

Nagyon jó, hogy ilyen kis vékony, a tömzsi hegye is tetszik, a színei nekem kissé sötétek, és valahogy rólam hamar eltűnnek, de ezt nem csak ennél az ajakfilcnél tapasztaltam, szerintem én nem vagyok ajakfilc-kompatibilis :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 6.

citromhab

2011. október 23.

Tényleg szuper, nekem mindkét szín megvan és szeretem őket, írtam is róluk régebben a blogomon.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

pont

2011. szeptember 4.

tartós és könnyű használni, csak a színválaszték lehetne nagyobb..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

tartós és könnyű használni, csak a színválaszték lehetne nagyobb..

kittiie0719

2011. augusztus 29.

Nagyon jó, imádom! Beszereztem mind a kettőt, sajnálom, hogy csak limitált kiadásban szerepelnek. Remélem az állandó kollekcióba is előbb utóbb bekerül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 29.