Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. november 10.

Növeli a szemhéjfesték tartósságát és még a színintenzitást is fokozza.

01 rock chick´s base árnyalatban kapható.

andrea760730

2018. április 6.

Legrosszabb szemhéjpúder alapozó amit eddig próbáltam. Nem tartós, nem tapad meg benne a szemhéj púder. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Eda29

2017. július 21.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Eddigi minden próbálkozásom a szemhéjpúderekkel teljes kudarc volt, mert egy idő után összegyűlt a por a redőkben. De ennél nem. Teljesen érthetetlen számomra :) Főleg az, hogy eddig nem ismertem. Lovely Make Up Kit palettájával együtt használom, és az esti sminklemosásig tökéletesen a helyén marad minden.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

tátombák

2015. március 14.

Évekkel ezelőtt kaptam, az előző gazdájának nem vált be. Soha nem vettem volna meg, mert nyilván nem kell belőle sokat használni, de vicc ez az 1,4 milis kiszerelés. Most komolyan, termékmintának szoktak ennyit ajándékozni, ezért meg pénzt kértek...
A por állagú szemfestéket szépen megtartja, mondjuk nálam ezzel enélkül sincs probléma. Egy korrektorba is beletapad annyira, mint ebbe. A krémes szemfestékkel nem jó használni, mert egyszerűen nem lehet rá felkenni, és foltos lesz.
Lassan beszáradófélben van, az egész tubuska kb 15-20 alkalomra lehet elég. Nem vagyok tőle elragadtatva

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Black Fairy

2014. október 31.

A legjobb szemhéjpúder alap, amit valaha használtam!!!
Sokkal jobb, mint az essence állandó szortimentese, amit csak azért vettem meg, mert ez nagyon jó volt...miért nem tudták megtartani ezt a minőséget???
Iszonyatosan tartós sminket, szép fénnyel, órákon át gyűrődés mentesen! Imádtam, nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni, és csak limitált volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

A legjobb szemhéjpúder alap, amit valaha használtam!!!

Montelino

2014. március 31.

Idén használtam csak, pedig már régóta ott volt a szekrényben, még akciósan vettem mikor kiárusították. Alapból csillog kicsit a szemhéjon. A Pink Gold Color Tattoo ment fölé, szépen becsíkozódott pár óra alatt... majd még kipróbálom nem krémes szemhéjfestékkel is, de idáig ez elég gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 31.

OAdrienn

2013. december 22.

A legrosszabb szemhéjalap, amit használtam! Túl száraz, semmi nem tapad bele, a színek sem lesznek tőle élénkebbek. Semmivel sem lesz tartósabb a smink, mint nélküle. Egyszerűen nem jó semmire!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

arcoiris

2013. szeptember 10.

Első szemhéjpúder alapozóm volt, a feladatát remekül ellátta, de az illata...sosem értettem miért van élesztő szaga!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

ayeshakari

2013. január 8.

A smink a helyén maradt, az apró csillámok láttán meglepődtem, de nem zavaró végülis. Sok összehasonlítási alapom nincs, mert ez az első igazi szemhéjalapom, ami kimondottan erre van kitalálva, eddig sima alapozót v krémes festéket tettem fel alapként (tudom, amatőr...:D). Nem rossz, nem rossz, de mást is ki fogok próbálni. (mondjuk kénytelen leszek, mert ezt már úgyse kapok sehol)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.

kalcsicskitti

2012. november 3.

nem azt kaptam tőle amit vártam..és elég hamar be is száradt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

nem azt kaptam tőle amit vártam..és elég hamar be is száradt..

orban.klaudia

2012. október 2.

Ez az első szemhéjalapozóm, szóval nagyon nincs mivel összehasonlítsam, de imádom!
10 óra után is mondhatni, tökéletes marad a sminkem vele, sajnálom, hogy limitált volt.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.