Essential Care

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Naurel.hu, 3790 Ft

Az Essential Care organikus olaja  miközben gyengéden ápolja a bőrt, édes esseznciáival segít az ellazulásban. Alkalmazhatod a szülés előtti hetekben, valamint magaddal viheted a szülőszobára. A kókusz-, napraforgó- és olívaolaj gyengéden kényezteti a bőrt, melyet a levendula, zsálya és cédrus gondoskodása tesz teljessé.

Nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat. A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 3790 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Zellerlevel

2016. július 6.

Nálam volt a szüléskor és el sem tudom mondani, hogy mennyire jó hasznát vettük. Olyan szépen segített ellazulni, az illata is egy életre beivódott az orromba: mindig erre a nehéz, de örömteli napra fog emlékeztetni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

denisawry

2016. február 24.

Én a striákra kerestem elsősorban egy szép INCI-jű terméket és erre találtam rá: ápol, nyugtat, mélyen táplálja a bőrömet, amire a terhesség alatt nagy szüksége is van a hirtelen pocaknövekedés miatt. Már a második flakonnal használom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 24.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Limonene, Linalool

A himalájai cédrus kérgéből kivont illóolaj. A CosIng szerint maszkoló (más kozmetikai összetevők szagát elfedő) összetevő. Paula Begoun kifejezetten rossz és kerülendő alkotónak tartja, mivel az olaj irritációt és allergiás reakciót okozhat, illetve egy kutatás szerint egerekben bőrrákot okoz.

További info az összetevőről a KM-blogon >>