Essie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2013. július 13.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körmönként egy csepp olaj elegendõ a körömlakk megszárítására. Gyorsan és egyenletesen szétterül a körömlakk felületén, erős védőpajzsot képezve azon.

Cyclomethicone eo I h I szil 0 0MEK iDimethicone eo I szil 1 0

hoembera

2021. április 1.

Lehet, hogy valamit rosszul csinálok, de nekem kb. még rontott is a helyzeten ahhoz képest, mintha csak simán hagytam volna megszáradni a lakkot. Alaplakk és 3 réteg színes lakk után próbáltam, mindegyik az Essietől, mert amúgy nagyon szeretem a márkát; ahogy a leírásban, utolsó lépésként a még nedves lakkra cseppentettem és egy óra száradás után beleragadt a zokni :( Próbáltam közvetlenül a színes lakkra és fedőlakkra is... Ha van valakinek van még valami ötlete, szóljon pls..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 1.

Hidratálók: Cyclomethicone

MEK i