Estée Lauder

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. március 5.

Ár:   12 900 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

2016-os nyári limitált kiadás

Sugárzó, napcsókolta hatású színek arcra és szemre. Az egyes színek önmagukban kontúrozásra használhatók, a színek együttes alkalmazása természetes fényt ad az arcnak.

Ár: 5800 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: használt, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+900 Ft)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

bobekecske

2017. február 8.

Csak megvettem végül, és nem bántam meg. A pirosító része a kedvencem, nagyon szép fénye van, nagyon üde árnyalatú rózsaszín. A highlighter kimondottan fényes, szép, de van hasonló pezsgő színem.
A bronzer (mert ez szerintem is egy bronzer, nem kontúrszín) a három szín közül a legkevésbé pigmentált, kellemes, tipikus Estée Lauder árnyalat, csillámmentes, és nehéz túladagolni. Rajtam nem narancsos, de "komolyabb" bronzosításhoz nem ezt használnám. Nem tudom, tényleg kontúrnak szánták-e, hiszen ez egy nyári kollekciós darab, a Bronze Goddess nem éppen a kontúrszíneiről ismert. :)
Nekem a világos bőrömön nagyon jól kihasználható, sötétebb bőrőn lehet nem elég kihasználható.
A negatívabb kritikákat is értem, de szerintem érdemes próbát tenni vele arcbőrön, ecsettel felvive, lehet pozitív csalódást okozna. 4 csillagot megadok rá.
Sajnos nagyon megcsappantak a készletek, reptereken ha jól láttam nem is forgalmazták.

Update: 2017. Február: mégis 5 csillag - nem tagadhatom, mennyire megszerettem. Amikor megláttam, hogy valaki árulja a sajátját, arra is lecsaptam, hogy legyen egy az "utazós" szettemben is; ez magáért beszél. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

kneva

2016. augusztus 19.

Már tavasszal kinéztem amerikai oldalakról, és nem győztem kivárni, hogy hozzánk is megérkezzenek. Nem volt vitás, hogy az első arena-szerdán le is csapok rá. Kedvencem belőle a pirosító, gyönyörűséges, természetes szín. Én a bronzosítóját is szeretem, enyhe és nem eshetek vele túlzásba. Amit nem tudok kihasználn belőlei, az a highlighter, pedig az üzletben a kipróbálásnál az tetszett a legjobban. Sajnos nekem nagyon kifényesedős a bőröm, így nem tudok olyan keveset feltenni belőle, hogy jó legyen. Így a szemhéjamra használom, ezt a nagyon kedves eladó hölgy ajánlotta az üzletben.
Bár beszereztem most egy kabuki ecsetet, hátha azzal jobban sikerül használnom. Majd megírom, mire jutottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

micirpicir

2016. július 23.

Szerencsére találtam egyet az utolsó pillanatban. Bár a szempaletta nem tetszett, ezzel meg vagyok elégedve. A csomagolása nem túl masszív, nekem kicsit silány is, igaz ez nem is drágítja feleslegesen. Nekem világosabb bőröm van, mind a 3 árnyalatot egyszerre használom. A bronzosító kicsit talán sárgás, de nekem pont jó.. A pirosító barackos-rózsás ragyogást ad, a highlighter pedig gyönyörű fényes pezsgőszín. Nagyon szeretem, de nem találtam még meg a hozzá való ecsetet. szépen építhető színek, nem porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

2016. április 14.

Ma megszemléltem, megtapogattam, kipróbáltam. Gyönyörű szép paletta, a külseje is az, a belseje is. A highlighter halovány pezsgő színű, diszkrét, de határozott fényű. A pirosító szaténos, meleg rózsaszín, ici-pici barackos árnyalattal. Mindkettő eszméletlenül szép. A bronzosító (vagy kontúrozó?) ...hát az a gyenge pontja az egésznek. Mert van egy olyan tipikus sárgás beütése, amitől sikítófrászt tudok kapni (és szerintem nem csak én) ha kontúrról/bronzosítóról van szó. EZ a szín egy minimum közepes árnyalatú bőrön nézhet ki valahogy, hófehérkék, és "kettes" árnyalatúak (én az utóbbi csoportba tartozom) számára szerintem felejtős ez a szín arcra. Amúgy nagyon-nagyon tetszik a paletta, a termék állaga olyan nagyon finom, szinte krémes préselt por, jól pigmentált mindhárom szín. Amikor még csak a képeket láttam róla, elhatároztam, hogy ez nekem kelleni fog. De most elbizonytalanodtam, mert hát ez a bronzer...de még tipródom rajta, mert szemhéjra viszont szép lenne (kitartana nagymamakoromig :-D) és hát a másik két termék az fantasztikus...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.