Estée Lauder

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gigi, Módosítva: 2016. május 23.

Kiszerelés:   1,4 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Szemöldök formázó színtelen vagy színezett gél, ami precíz felvitelt biztosít.

umpalumpa

2018. március 19.

16.08.04.: Próbálgattam a színes változatokat, de nem tudtam dönteni, végül egy színtelent vettem. Nincs feltétlenül szükségem színezésre, mert sötét és elég vastag és dús is a szemöldököm, de nem árt helyén tartani a szálakat.
Kissé ragadós érzés, de enélkül nem is lehetne összetapasztani a szőröket. Kicsit zavar, de számítottam rá és gondolom megszokható. Jól tart, nem fényes, ha megszáradt. A keféje nagyon pici és pontosan lehet vele dolgozni. A színeseknél le kell húzni a festéket a tubus szélén, mert sok jön ki. Nem létszükséglet, nem csodaszer, de volt egy kis elkölteni-valóm és ki kellett egészíteni a korrektor árát, amiért indultam, mert épp a "10e-ért vásárolsz és 10e-es utalványt kapsz ajándékba" akció volt.

18.3.19.: Megörököltem a barátnőm 03 Brunette színét. Eleinte sok festéket vett fel, ami csak azért volt kicsit problémás, mert elég sötét a szín és a szemöldököm is. Brutálisan erős lett így. Félretettem sok időre. Mikor újra elővettem nem olyan régen, más kellőképpen be volt sűrűsödve és így szuperül tudom adagolni a mennyiséget és szín-erősséget. Ennél nem érzem azt az erősen ragadós érzést, mint az átlátszó változatnál. Ezt is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

micirpicir

2016. október 8.

Nagyon új szerzemény, 2 napja használom. tetszik,hogy a rövid nyele miatt finoman lehet vele dolgozni. Igaz, ez az is jelenti,hogy mennyisége nem túl sok. A színválaszték is rendben van, könnyen találtam megfelelő színt. Felkenés után, kis "húzó" érzés van a szemöldökön, de ez hamar megszünik. Bele kell jönni a használatába, mert egy pici festék kell csak az átfésüléshez. Nem pereg le, szépen lemosható. eddig rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

gigi

2016. augusztus 8.

Nagyon szeretem. :) Többet próbáltam már a színezett szemöldök "zselékből", de messze ez a kedvencem. A L'orealt nagyon nem szerettem, csak összetapasztotta a szemöldökömet és nem is lett tőle teltebb a hatás, sőt a szín se volt jó és még csípett is. Ebből szerencsére több színből lehet választani, így találtam megfelelőt. A festék állaga is szuper és a kefe mérete is megfelelő. Ha átfésülöm vele a szemöldököm, akkor olyan mintha ceruzával is kitöltöttem volna, annyira szépen színezi még a láthatatlan szőke szálakat is. Túlzásba lehet vele ugyan esni, de akkor már nagyon sok festéket kell felapplikálni, hamar rájön az ember, hogy mennyi a megfelelő mennyiség. Nagyon ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.