Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. április 8.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Elfedi a sötét karikákat, árnyékokat. Puffadtság enyhítő hatással bír. Illatanyag mentes. 4 árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 15 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

HBrigi

2011. december 8.

Nagyon szeretem! Tényleg megéri az árát! Szépen, de nem maszkosan fed, nem ül be a ráncocskákba és egész nap tartós. A pici tubus a látszat ellenére nagyon sokáig elég, pedig naponta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 8.

wishes

2011. március 19.

Teljesen elégedett vagyok vele. Annyira jó és természetes a fedése, hogy egy időben hidratálókrémmel keverve alapozóak használtam. Nagyon tartós, nem ül meg a ráncokban, és szinte nem is látszik. Rengetegszer újravettem már, és ez a jövőben is így marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 19.