Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. június 16.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

A Double Wear Mascara egy hőérzékeny polimer keveréknek és lágy, rugalmas filmképző anyagoknak köszönheti tartósságát. Bár pára- és izzadságálló, a 15 órán át tartós formula meleg vízzel és sminklemosóval tökéletesen feloldódik a pillákról.

Másik különleges összetevője a zselésített víz, mely vastagabbá teszi, mégsem tapasztja össze és szárítja ki a pillákat. A zselésített víz átjárja a pigmenteket és fényesebbé, intenzívebbé teszi a festék és a pillák színét. A tápanyagokban gazdag, természetes szőrbarát panthenol keverék ápolja, rugalmassá teszi a szempillákat és minimálisra csökkenti a töredezés esélyét.

asdf27

2017. december 29.

annyit áradoztak már az Estée Lauder spirálokról, hogy gondoltam, hogy kipróbálom, de hála Istennek nem vettem meg, csak feltettem. az eredmény ugyanaz lett, mint svivko esetében, az egész a szemem alatt kötött ki. ennyi pénzért azért ez komoly csalódás lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

svivko

2016. szeptember 27.

Szép, fekete és dús pillákat csinál, az ecsetel is könnyű dolgozni, nem egyszerű összemaszatolni fele magunkat. Ám mindez mit sem ér, ha 2-3 óra múlva az egész leolvad a szemem alá, mert egyáltalán nem tartós az én kombinált bőrömön. Nem szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

poussemousse

2016. május 14.

Sok próbálkozás után ennél a spirálnál maradtam és sokadszorra vásárolom újra. Gyönyörü ível pillákat kapok töle, ami egész nap tart- egy hosszú nap után elégedetten látom este 10-kor is a tükörben, hogy frissítés nélkül is tökéletes a szemem. Nem csomósodik, sokáig tart, jól fed. Én 2 rétegben viszem fel, nem kell sokat vacakolni vele. Teljesen le tudom éjszakára mosni - szóval csak pozitívumot tudok róla mondani.
Legközelebb is ezt veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 14.

Legközelebb is ezt veszem.

canaille

2016. április 14.

Megvédeném: ez a spirál az egyik legjobb ami a piacon fellelhető, állandó lakója a neszeszeremnek. Nagyon szép végeredményt lehet vele elérni, és egész nap tart. A keféjével nagyon szeretek dolgozni, pont annyi festéket vesz fel,amennyi kell a természetes hatáshoz. Szépen építhető, és gyönyörű mély fekete (nem szürkés!) színe van. Lemosásnál viszont könnyen megadja magát, egy két mozdulattal kíméletesen eltávolítható. Ez a spirál a természetességet kedvelőknek való, műszempilla hatást senki ne várjon tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

Sophie92

2015. július 28.

Mindig lázba hoznak a high end termékek, így nagyon sokat vártam ettől a spiráltól, de nagy csalódás volt :( Semmivel nem tudott többet, mint a 2 ezer forintos társai, nem ívelte a pillákat, nem hosszabbított, max dúsított. Amit nagyon szerettem benne, hogy könnyen lehetett lemosni, normális mennyiségű festéket vett fel a kefe. Ennyi. Mást nem lehet benne szeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

naren005

2015. január 24.

Több éve kitartok mellette. Nagyon tartós , nem mosódik el, szépen felvehető , nem áll csomókban a szempilla tőle . Nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

sky

2014. március 24.

Sajnos az egyik legnagyobb pénzkidobás volt életemben. Semmi különlegeset nem tud, nem fed szépen, nap végére már pergett le, a drogériás termékek nálam jobban teljesítettek harmad áron. Nem venném soha újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

kisorso

2013. március 5.

Ez az egyetlen (eddig), amit a szemem el bírt viselni, mindenre érzékeny, könnyezős szemem van... Most elfogyott, amit még régen kaptam, úgyhogy keresnem kell ugyanilyet... :) Én abszolút elégedett vagyok vele. Tartós, nem kenődik, nem pereg, több rétegben is fel lehet vinni a dúsnak dús, de nagyon rövid kis pilláimra. Kiemeli, láthatóvá teszi, egyszóval teszi a dolgát. Gyorsan szárad, nem kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

eddina

2012. október 29.

Nagyon szeretem, a legjobban azt, hogy nagyon könnyű lemosni...szép fekete, kiemeli az én semmilyen pilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 29.

agica1989

2012. október 18.

Pár éve kaptam ajándékba és nagyon tetszett. Nekem ez a spirál tetszett a valaha kipróbáltak közül a legjobban. Barátnőm is többször elkérte és neki is ez a kedvenc. Újra vásárolni sajnos nem fogom az ára miatt, de azóta is keresem a hasonló minőséget olcsóbb kivitelben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.