Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. június 16.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

A Double Wear Mascara egy hőérzékeny polimer keveréknek és lágy, rugalmas filmképző anyagoknak köszönheti tartósságát. Bár pára- és izzadságálló, a 15 órán át tartós formula meleg vízzel és sminklemosóval tökéletesen feloldódik a pillákról.

Másik különleges összetevője a zselésített víz, mely vastagabbá teszi, mégsem tapasztja össze és szárítja ki a pillákat. A zselésített víz átjárja a pigmenteket és fényesebbé, intenzívebbé teszi a festék és a pillák színét. A tápanyagokban gazdag, természetes szőrbarát panthenol keverék ápolja, rugalmassá teszi a szempillákat és minimálisra csökkenti a töredezés esélyét.

agica1989

2012. október 18.

Pár éve kaptam ajándékba és nagyon tetszett. Nekem ez a spirál tetszett a valaha kipróbáltak közül a legjobban. Barátnőm is többször elkérte és neki is ez a kedvenc. Újra vásárolni sajnos nem fogom az ára miatt, de azóta is keresem a hasonló minőséget olcsóbb kivitelben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

szilvi07

2012. október 6.

Ajándékba kaptam, most próbáltam ki. Nem csinál semmi extrát, feketére színezi a pilláimat, és ezért hosszabbnak/dúsabbnak tűnnek.

Ó, de az illata az nagyon jó! Kávé illata van :)

Kicsit lemorzsolódott napközbe, meg volt mikor véletlen megdörzsöltem a szememet, de amúgy szerintem jó spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

Ó, de az illata az nagyon jó! Kávé illata van :)

ency091

2012. július 1.

Az egyszerű keféjében rejlik a nagyszerűsége. A zsíros bőröm miatt a legtöbb spirál a szemem alatt landol csíkban (pislogáskor odaér a pillám mert hosszú és a zsír leoldja még a vízállót is). Ez az egyetlen spirál, ami úgy megköt mint a beton és ott is marad. Mivel egyébként is hosszú és sűrű szempillám van, nekem nem probléma ha csak befesti és ottmarad, mert ez a dolga :D Ajándékba kaptam, de ha megtehetném, valószínűleg ez benne lenne a top 3 drága kozmetikumban, amit megvennék magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

bunny00

2012. március 4.

Egyaltalan nem eri meg!!! komolyan mondom 1500 Ft-ert kulonbet kapok!! Talan annyi, hogy egyaltalan nem lesz tole csomos a pillam, de hosszabb sem nagyon. Nem vennem meg tobbet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

babascene

2011. december 28.

Egy nagyon szimpla spirál, egyszerű keféje van és a festéke sem nagy szám. Semmit nem tesz a pilláimmal...Arra esetleg jó hogy ha púderes lesz a szempilla akkor a púdert eltakarja, ennyi pénzért röhejes, komolyan :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 28.

andrea.horvath79

2011. október 6.

Soha többet E. L. szempillaspirál !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 6.

Soha többet E. L. szempillaspirál !

wishes

2011. június 6.

Nem ez a legjobb spiráljuk, a Projectionistet például sokkal jobban szeretem. Az zavar, hogy nem nagyon emeli ki a pillákat, pedig az enyéim nem lenne nehéz, mivel hosszúak és elég sűrűek alapból is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 6.