Estée Lauder

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2013. május 5.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Ár: 2490 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: új, mini, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Duna Plaza), Foxpost csomagautomata: +999 Ft, postán maradó: +795 Ft

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

selmeczireka

2020. január 2.

Nem jó ez a spirál, főként ár-érték arányban nem. Beauty box-ban volt egy mini verzió, keféje érdekes drótkefe szerű, nem kényelmes és nem is csinál szép pillákat. Csak olyan átlagosakat. Nekem nem kenődött használat vagy viselés közben, de nem is hozta azt a hatást, amit vártam volna egy ilyen névtől...bár legtöbbször nagyobb a füstje mint lángja az EL termékeknek, tapasztalatból mondom. Az árát biztosan nem éri meg. Amit pedig lemosáskor produkál, az kritikán aluli, én még ilyen nem tapasztaltam: nem lehet normálisan lemosni, óriási darabokban potyog és maszatol lemosás közben, én még ilyen rondán eltávolítható spirált nem láttam. Amikor már azt hiszed, hogy lemostad, még a törülköző is leszed darabokat...nah ekkor pereg. Szerettem volna szeretni, de biztosan nem veszem meg a teljes kiszerelést, pedig nagy reményeket fűztem hozzá és milyen jó, hogy csak miniben van meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Sherka

2019. február 1.

Egyetértek Panelli véleményével: pereg. De azt nagyon. Hatását tekintve egy mezei drogériás kenterbe veri. Alapból nagyon hosszú szempilláim vannak szerencsére, de rosszabbul néznek ki a pilláim ezzel a spirállal, mintha fel se kentem volna semmit. Egyenes pillákat csinál, egyáltalán nem dúsít. Pénzkidobás volt, én márkanév vagy csomagolás miatt nem adok plusz pontot, 0 csillagot adnék, ha lehetne. Elnézést de feldühít (ennél nagyobb problémám ne legyen az életben :) ), hogy lehet ilyen rossz ennyi pénzért..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

fagas

2019. január 26.

Viszonylag rövid, de sűrű pilláim vannak, így elsősorban a hosszabbító spirálokat keresem, preferálom. Ez valóban jobban láthatóvá teszi őket, miután vagy 4*,5* áthúzom, de szinte szúrós, drótra emlékeztető módon, lemosni meg nehéz a nap végén - mondjuk nekem lagalább nem pereg a festék. Alsó pillasorra kiváló a kis kefe miatt, ez igaz. Szóval, inkább az EL SELMV.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

Petrablue

2018. szeptember 10.

En pont azert imadom ezt a szemsprialt, amiert masok utaljak:)
A sajat szempillaim eleve hosszuak es dusak, de mivel kicsi es melyenulo szemeim vannak, nem all jol ha meg a termeszetesnel is surubbek, hosszabbak, feketebbek... szoval a tul “dramatic effect” nekem nem all jol es egyebkent nem is jon be, foleg hetkoznapra.
Ez a spiral diszkreten hangsulyoz, szint ad a pillaknak de nem pandamaci jeleggel, gyonyoruen iveli a pillakat de nem lesz tole nagyon hosszu, es kulonosebben dusabb se. Kiemeli azt, ami van.
Ha valakinek amugyis szepek a pillai es termeszetesen hatast szeretne, akkor ez egy kivalo termek. Nem lesz mas a tekintet, inkabb hangsulyosabb. Diszkreten ragyogtat.
Es nem potyog a szemem ala, nem kenodik el, ami nalam oriasi plussz pont.
Tehat rovid pillakra, esti bulira, dramai valtozasra vagyoknak nem ajanlom, a diszkeciora, visszafogott jelentossegre igen.
En imadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

En pont azert imadom ezt a szemsprialt, amiert masok utaljak:)
Es nem potyog a szemem ala, nem kenodik el, ami nalam oriasi plussz pont.
En imadom.

panelli

2017. augusztus 24.

Nagy csalódàs ez a termék. Egyenesek lesznek tőle a pillàk, a lemosàsnàl beteríti az ember arcàt, ha nem vigyàz, mellesleg nàlam nagyon gyorsan elkezdett peregni. Kontaktlencsével olyan kis finom tud lenni, amikor a tàrgyalàs közepén bepereg alà a megkeményedett festékdarabka, hogy na...! Sokkal olcsóbb termékek is tudnak sokkal többet ennél. Never again.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Vanília

2017. augusztus 2.

Nekem kizárólag a meleg vízzel lemosható (tube technológiás vagy más néven thermosensitive) spirálok jönnek be, minden más elmosódik a szemem körül. A Clinique Lash Power volt az első ilyen csodám, utána egy koreai (töredék áron, de gyengébb teljesítménnyel) és ez a harmadik. Összehasonlítva a többiekkel ez a spirál ötcsillagos, mert szépen teszi a dolgát, kiemeli a pillákat, a hosszabbítás is pipa, mert a (nálam szintén ötcsillagos) Clinique-nél nem ennyire mutatós az eredmény, megmarad egész nap, szóval irtó tartós, és lemosható meleg vízzel. Egyetlen dologban szerintem nem olyan jól sikerült, mint a versenytárs: lemosásnál szétkenődik az arcon, így többlépcsős a tisztítás, mert először a pillákról az arcra kerül minden és csak utána lehet eltávolítani. Ez a Clinique esetében sokkal jobb, mert ott rögtön leugrik minden a pillákról (bár ott darabokban jön le a festék, itt meg krémes állagú marad). A lényeg: klassz spirál olyan pandahajlamúaknak, mint én - a kategóriában a legjobbak között van, top:)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

clover12

2017. június 12.

Nagyon tartós, én régebben használtam nagyon sokáig és nagyon szerettem, első szempillaspirálom volt. Sajnos már akkor is 8000 ft volt, de érzékenyebb volt a szemem és inkább biztosra mentem. Ma már 10 000, és találtam már olyan szempillaspirált amit ennyire szeretek, szóval nem hiszem, hogy újraveszem a közeljövőben :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

zseni

2017. február 23.

ezt a szempillaspiralt en is a tartossaga miatt vettem, vannak olyan napok, amikor nagyon fontos nekem, hogy ne kellljen allandoan tükörbeneznem es elkenödött szempillaspirallal foglalkoznom, na akkor jön a kepbe nekem ez a termek. hasonloan viselkedik, mint egy vizallo spiral, de nem az, ami miatt nalam egyertelmü elönyt elvez. a kefeje valamivel több festeket vesz fel, ugyhogy erdemes azt lehuzgalni hasznalat elött, hogyha nem szeretnenk csomos szempillakat. eleg gyorsan megkemenyedik, es aztan egesz nap nem mozdul. nem könnyü a nap vegen leszedni, de ez mar csak ilyen a tartos termekeknel. valoban van hosszito hatasa is, de kell egy kis gyakorlat es idö ahhoz, hogy kihozzuk belöle a maximumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Igh12

2016. június 8.

Ha sminkről van szó, nálam az egyet jelent az Estee Lauderrel , azonban ez a spirál sajnos nem jött be.
Ami mellette szól, az a tartóssága. Viszont, hihetetlen nehéz lemosni, kb olyan mintha pillanatragasztó volna benne - a pilláim ilyesztően merevek lesznek tőle, ahogy a festék "betonként rájuk tapad" :D
Két hónapja vettem, azóta itt pihen a polcomon, nagyon ritkán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Két hónapja vettem, azóta itt pihen a polcomon, nagyon ritkán használom.

julcsiii

2015. május 12.

Nagyon sokáig használtam. Alapból göndör a szempillám és ettől nagyon szép hosszú lett. Hibája: nehezen lemosható, estére elkezd peregni. Váltottam a DIOR: iconic overcurl-re .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.