Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

A 2012-es karácsonyi Michael Kors szett része.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

jibjab

2013. március 28.

Ajándékba kaptam, de magamnak nem adnék ki ennyi pénzt érte. Az ecset nem a legjobb. A színek szépek és diszkrétek, de nekem nem hoztak jobb eredményt, mint sok más, olcsóbb pirosító. Nekem a Clinique, az Astor régi színátmenetes pirosítója vagy a L'oreal Le Blush pirosítója is tudott ennyit és ez utóbbiban tükör és használható kis ecset is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 28.

Bebebuell

2013. március 5.

Michael Kors Kollekció : Az ecset nem túl jó minőségű,a csomagolás csili-vili,de nem ájultam el Tőle. Ajándékba kaptam. Tetszenek a színek,valamennyire tartósnak is bizonyult,de nekem nem ez lett volna a választásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

momo

2012. december 17.

Elöljáróban annyit, hogy nagyon szeretem az Estée Laudert. Mind az illatait, mind a sminktermékeit. A krémeket annyira nem. Nagyon vágytam a limitált Michael Kors csomagra, aminek ez a pirosító kompakt is a része. Hezitáltam, hogy ezt a csomagot válasszam vagy a hagyományos karácsonyi koffert, végül erre esett a választásom. Kezdem kívülről, a csomagolással: gyönyörű. Élmény kézbe venni, minőségi, egy valódi kis ékszer. Csillog-villog, vékony, filigrán kis tünemény. Belül extra nagy tükör, köszönet érte. Az én összeállításom három színt tartalomaz: Soulful Spice, Brazen Bronze és Lover's Blush. Mindhárom csillogó. Kaptam hozzá egy csinos kis ecsetet is, de használhatatlan. Ezért pontlevonás nem jár. A festékek egész szép mennyiségben csücsülnek a gyönyörű dobozban, 11 gramm pirosítót kapunk. Most jön a fekete leves: mivel a kis ecset használhatatlan, marad a nagy pirosítóecset, amivel nem tudom külön-külön felvenni a színeket, főleg a legkeskenyebbet. Porzik is egy kicsit, de nekem eddig majdnem minden pirosítóm porzott (a folyékonyak nem hehe). A színek nagyon erősek, a csillámok pedig valahogy lepotyognak az arcomról, de maga a festék elég tartós. Nem vetekszik egy folyékonnyal, de a porállagúak között nagyon jól teljesít. Nem tudom végezetül mit írjak, én nem próbáltam ki az üzletben, ez az én hibám, ti ne essetek bele. Ha visszacsinálhatnám, a koffert választanám.

Apró kiegészítés: nekem már most kopnak a betűk a doboz tetején, úgyhogy aki érzékeny az ilyen apróságokra, legyen óvatos. Engem nem zavar, csak nem értem miért nem figyelnek jobban, ha már high end...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.