Estée Lauder

Ár:   $40   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. március 5.

Ár:   $40
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

All-in-one kontúr paletta szemre

Egy szemhéjbázist, valamint két satírozható, építhető, matt, krémes formulájú festéket tartalmaz - a sötétebb árnyalat árnyékoláshoz, a világosabb árnyalat highlighterként használható.

marliz

2017. február 7.

Külföldi oldalakon rengeteg kritikát olvastam, hogy nem látszik belőle semmi. Van benne némi igazság. Ez az a termék, ami nem használható minden bőrszínhez. Minél világosabb bőre van valakinek, annál látványosabb eredményt lehet vele elérni. Sötétebb, kreolosabb bőrűeken nem biztos, hogy látszik a paletta 3. festéke, a kontúrozó. Nekem nem annyira világos, inkább középtónusú a bőröm, és a 3. festék csak több rétegben felvíve látszik. Úgy viszont teljesen természetes, végtelenül diszkrét hatást lehet vele elérni. Nem tűnik vele a tekintetem fáradtkásnak, mint sok más barna szemhéjfestékkel. Az első két festéke géles, a harmadik por állagú. Az alapozója a szemhéjon teljesen színtelen. Mint szemhéjalapozó nem működik nálam, mert pár órára rá, a sötétebb árnyékoló festék összegyűlik a redőkben. A highlightere nagyon szép, vékonyan felkenve egyáltalán nem látszik csillámosnak. A 3. festéknek is nagyon visszafogott, természetes barna árnyalata van, bár lehetne egy fokkal pigmentáltabb. Nyáron, amikor lebarnulok, nem tudom még, hogy fog-e látszani rajtam. A világosabb bőrűek közül is csak azoknak válik be szerintem, akik a láthatatlan smink hívei, akik a határozottabb nude sminket kedvelik, azoknak ez kevés lehet. Érdemes először az üzletben kipróbálni. Egyébként nagyon praktikus paletta lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.