Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2015. október 16.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

maya0324

2015. március 11.

Imádom EL termékeket! Ez egy újabb kedvenc. Gyengéd a bőrhöz mégis erőteljesen tisztít és nincs szárító hatás. Nekem eddig mindentől kiszáradt a bőröm. Ár értek arányban teljesen jó! Nagyon keveset kell használni belőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

viktria

2015. január 19.

Nagyon szeretem, tökéletes ez a krém. Puha lesz tőle az arcom, tiszta és jó tapintású. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

scorpionqueen

2014. augusztus 29.

Egy nagyon-nagyon sűrű, gazdag állagú habzó arctisztító ami, az arcon sűrű, masszív habot képez, elbír elég sokmindennel. A komplett sminket majdnem teljes egészében el tudja távolítani (egy micellás vízzel átitatott korong bőven elég utána), ugyanakkor nagyon gyengéd a bőrhöz. Puha, hidratált, tiszta érzést hagy maga után, nem húzza meg a bőrt. Meglepően kevés kell belőle, elképesztően kiadós.
(Lehet, hogy nem egy olcsó darab, de nemrég kipróbáltam az Ilcsi fekete szappanját, ami olyan gyorsan fogyott, annyit kellett belőle használni, hogy jóval többe kerülne ugyanannyi abból, mint az EL-ből.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Ildie

2014. július 6.

Nagyon szeretem, mindent levisz, gyengéd a szemhez, (ha valaki nem szuper víz és golyóálló sminket csinál) ez a szemsminklemosó is tud lenni
Minenkinek ajánlom, bár amennyivel drágább mint egy Cliniqe vagy yves rocher lemosó annyival azért nem jó, de én szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.