Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. szeptember 20.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Ultra csillogó ajakfény, mely kihangsúlyozza az ajkakat. Egyedülálló formulája könnyedén felvihető és áttetsző, merész csillogást ad. Hűvös, kristályos árnyalatai háromdimenziós hatást biztosítanak.

Kiszerelés: 6 ml

Estée Lauder Pure Color Szájfény
Ár: 2499 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
SVivi

2017. március 17.

Ajándékba kaptam egy termékmintát belőle. Azt kell mondjam valami borzalmas. Felkenve úgy éreztem nagyon vastag réteget képez, rettenetesen cuppogós, ragadós volt. Egy evés/ivás után meg teljesen le is kopott. Leginkább az ilyen régi magazinokhoz osztogatott nevenincs rossz szájfényekhez tudnám hasonlítani. El fogom használni, ha már megvan, de senkinek sem ajánlom... Egy ilyen márkás terméktől többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Cannes

2016. július 8.

Álom szép szín tartósság de rettentően ragad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 8.

Álom szép szín tartósság de rettentően ragad

laanyka

2015. augusztus 26.

Nem vagyok egy nagy szájfényes, magamtól nem nagyon vennék, de nemrég kaptam ebből ket árnyalatot. Az egyik egy erősebb pínk szín, a másik egy barnás árnyalat..hát én nem tudom, lehet h én kaptam a két legrosszabb árnyalatot, de egyáltalán nem tetszenek...emelett borzalmasan ragad engem pl ez nagyon zavar :(( kár értük..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

emcuscicus666

2015. augusztus 24.

Egyik kedvenc szajfenyem mostansag! :) Nekem egy narancsos arnyalat van meg, es percekig csodalom az ajkaimon a 3D-s fenyjatekot. Eszmeletlenul fenyes, es csillog, szoval tokeletes. Nagyon megnyero a kulseje is. :) Tuti ujravevos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

fcsenge

2015. május 2.

Nagyon szép, pár óráig tartós is, csak kissé ragad. Ajándékba kaptam, ennyiért biztos nem venném meg, de más különben korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 2.

biki-ni

2013. augusztus 29.

Csodás színek és tartósság! Könnyen felvihető, kellemes illat és íz :) Imádom! Többet elhasználtam bár belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

lollyszemoldoke

2013. május 7.

Az Estée Lauder szájfényeknek (legalábbis az a 3 amit eddig megvettem) mind nagyon finom, kellemes illatuk van. A színnel is és a tartósságával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

ildikusz

2013. január 12.

Nagyon ragad, de szép a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.

Nagyon ragad, de szép a színe.

Anee876

2012. július 21.

Nem rossz, de ennyi pénzt tuti nem ér meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

Nem rossz, de ennyi pénzt tuti nem ér meg!

Kisvakond

2012. január 31.

Nekem túl ragacsos. Emiatt csak 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 31.

Nekem túl ragacsos. Emiatt csak 3 csillag.