Estée Lauder

Ár:   £32   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,32 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lushaholic, Módosítva: 2020. június 17.

Ár:   £32
Kiszerelés:   5,32 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

2018-as karácsonyi limitált kiadású ajándékcsomagnak a része

6 szemhéjpúdert és egy pirosítót tartalmazó kompakt paletta.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. december 13.

Szegénykém, miért nem véleményezte még valaki ezt a kis palettát? Pedig sokunknál ott lapul.
Nem tudom az idejét sem, hogy mióta nyúzom már az EL palettáit, és ez nem elfogultság, mert régen hátat fordítottam volna, ha elégedetlen lennék.
Így aztán nem csoda, hogy évek óta ellenállhatatlan vágyat érzek az EL Blockbuster megvásárlására is, a 2018. év sem maradhatott ki.
Valaha egyetlen nagyméretű palettát rejtett a csomag, és az pazar volt, hát, változik a világ, manapság már egyre kevésbé gálánsak a cégek.
Tetszik azért ez az ötlet is, a kis méret ellenére, amiből viszont 3 verzió került a boxba, barátságos méretű pan-ekkel. (Tavaly olyan kis keskenyek lettek a festéktartók, hogy az emiatt már nem is komfortos - legalábbis nekem.)
A csomagolás - ha fém lenne, sokkal minőségibb hatást nyújtana, ez egy olcsóbb megoldás, elmegy, de azért van egy kis ünnepi hatása.
Tetszik, hogy konszolidált, a mindennapokban maximálisan viselhető összeállításokkal rukkol elő az EL, ez számomra az egyik vonzerő. Se nem túl pigmentáltak, se nem harsányak a színek, ezért korosztály függetlenül jól kihasználhatók a paletták.
Alappal, mint minden szemfesték, sokkal tartósabb, de nekem anélkül is kibírnak egy munkanapot.
Összegezve: hosszú évek óta bátran nyúlok az EL paletták után, amiket aztán évekig használok is, soha nem tapasztaltam még minőségromlást velük kapcsolatban.
A paletták már régen a nincs szükségem rá, de kell nekem kategóriát képviselik nálam, igazán méltányolhatnák már a kötődésemet... Természetesen elcsábultam a Bronze Goddes limitált palettára is, annyira szép a külseje, igazi gyöngyszem maga a csomagolása is - ezt csak úgy előzetesen, az értékelés előtt megjegyzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. december 13.