Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: turbolya, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Intenzív színű, krémes, könnyen felvihető, erősen pigmentált ceruza. Füstös tekintet pillanatok alatt. A szem külső és belső kontúrjában is  határozott tekintetet ad.

noricza

2021. február 26.

Nem tudom, hogy van-e különbség, de az enyémnek a kupakja nem arany hanem átlátszó. Ajándékba kaptam, eredeti áron nekem ez a megfizethetetlen kategória. Én nagyon szerettem, nem kenődött, egész nap bírta és intenzív fekete. Bár azt is hozzátenném, hogy nálam a smink legtöbbször a szempillaspirál szemceruza kombónál ki is fújt. Nagyritkán teszek fel rendes harcidíszt (alapozó korrektor stb.) nem tudom ez befolyásolja-e . Nekem tetszett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Svetlana

2017. november 5.

Kenődik, pandamacizik.Ennyike.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 5.

Kenődik, pandamacizik.Ennyike.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 1.

Ajándék lónak... de igenis, mi azért vagyunk itt, hogy nézzük a ... minőségét! Röviden: van az EL-nek ennél jobb minőségű szemceruzája is, állíthatom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 1.

senskin

2015. augusztus 5.

Most mit mondjak? Kisebb kiszerelés járt ebből ajándékba EL krémhez, csomagban. Nem jobb, mint a Douglas szemceruza, de az tényleg nagyon kenődik. Szóval, az eredeti árát tuti nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Naomi26

2015. május 16.

Osztom a termékleírásban ismertetett jellemzőket
Negatívumként említeném, hogy a sminket frissítenem kellett, míg pl a Chanel szemceruza úgymond 24 órás tartósságú volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

Osztom a termékleírásban ismertetett jellemzőket

dorabora

2015. május 10.

Le kell, hogy pontozzam, hogy nehogy valaki véletlenül megvegye, és csalódjon. Se felülre, se alulra nem jó, mert borzalmasan elmaszatolódik, és irdatlan lepukkantnak és fáradtnak tűnik tőle az ember...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

Anthaval

2015. március 26.

Update: a felső szemhéjamon is kipróbáltam, nagyon vékony csíkot húztam vele de még úgyis elkenődött egy pár óra után. Nem is értem, hogy hogy lehet ennyire rossz... :(

Rosszabb, mint a sokkal kevesebbe kerülő Manhattan szemceruzám, pedig az se kutya... Mondjuk ő legalább nem folyik össze-vissza, szimplán csak lekopik (1 óra után...). Nem, nem és nem! Nem ajánlom senkinek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

erika81

2014. november 14.

Spirál mellé kaptam egy kétszínű ceruzát (fekete-barna) ebből a ceruzából. Nehezebb használni, mint a Double Wear ceruzát. Keményebb. Illetve a színe sem olyan intenzív. Ajándéknak köszönöm, de teljes áron nem venném meg. Nálam a Double Wear a tökéletes ceruza!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 14.