Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anita, Módosítva: 2012. június 13.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Csillogó szájfény ecsetes véggel.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. július 9.

Kategóriájában tökéletes. Nálam is előkerült egy kis 7-ml-es, 1001 Berry Twist árnyalatban ebből a szépségből, ami persze csak azoknak szépség, akik a matt korszak ellenére megtűrik, vagy éppenséggel kedvelik a csillogást. Ahogyan Makk Zsuzsó is írta, nem közönséges a hatása, de egy EL ne is legyen az...
Ez a szájfény is a bebalzsamozó érzést adja, gyönyörűen terül, komfortos a viselete. Bár kis kiszerelés, mégis sokáig elég, de becsben is tartom, főleg, ha igaz, hogy már nem is gyártják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 9.

Makk Zsuzsó

2017. október 7.

Előkerült valahonnan egy kis 7 ml-s tubus, sugar pie színben, és úgy döntöttem, elhasználom, pedig ki nem állhatom a szájfényeket. Szerencsére ez nem ragad, nem közönségesen csillogó, inkább vizes hatású, nagyon természetes. Finom az illata, az íze, hosszan hidratál, és sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

szonia

2014. december 28.

Epp most probalom levadaszni az ebayen, mert a regi, amit ajandekba kaptam, sajnos fogytan. Nagyon jo kis szajfeny ez, abbol a tokeletes rozsaszin fajtabol (pink cupcake van nekem), amitol azonnal szebbek az ajkaid. Az izet, szinet, erzetet is imadom. Szurkoljatok, hogy meg sikeruljon talalni egyet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

moncsi29

2012. június 18.

Juj ezt úgy imádtam!Kár hogy már kivonták a forgalomból:(
Szerettem a színeit,az illatát.Tényleg hasonlított a Juicy Tubes-ra,de szerintem ez jobb volt,az ecset miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 18.

Juj ezt úgy imádtam!Kár hogy már kivonták a forgalomból:(

anita

2012. június 13.

Az EL Pure Color High Gloss "elődje", nagyon szuper szájfény volt a maga idejében (4 évvel ezelőtt). Annak ellenére, hogy ragadós, a pigmentáltsága tökéletes, tartós volt és nem folyt el. A fénye (csillám mentes színem van) 3-4 óra után megkopik, de a színét tartja, mintha rúzs lenne. Egyáltalán nem szárít :) A Lancome Juicy Tubeshoz tudnám hasonlítani, annyi különbséggel, hogy ez nem ízesített/illatosított ami nekem nagy pozitívum. A tubus a szokásos átlagos, 10ml. Internetről még szinte az összes árnyalata beszerezhető az eredeti ár töredékéért, de nekem tényleg annyira bevált és sokáig elég volt, hogy teljes áron is megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.