Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2020. január 2.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Krémes, luxus korrektor, teljes fedéssel. A kompakton belül két árnyalat: a világosabb  szemek környékére, a sötétebb  pattanásokra, ráncokra. Korrektor ecsetel.. Tesztelve bőrgyóygászatilag, szemészetileg. Illatmentes, nem akne-képző.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

umpalumpa

2015. január 14.

13.11.29: Először Ausztriából szereztem be évekkel ezelőtt. Később e-bay-ről. Nem tudom mostanában kapható-e itthon. Voltam EL szaküzletben nemrég, de elmulasztottam megnézni/kérdezni.
Karikás, megereszkedett szem környékére kiváló. Teljes a fedése, krémes az állaga. Az egyik árnyalat picit hamvasabb, világosabb, a másik sárgásabb, picit sötétebb tónusú, az enyém Light/Medium. A szemem alá szemkörnyékápolóval keverve teszem fel, illetve rájöttem, hogy az Ideal Light ecsetes korrektorral (+szemkrém) keverve még szebb az eredmény (mert annak van egy kis fénye). Persze önmagában is szép. Nem ül be a ráncocskákba- Ici-picit kell csak felkenni. Az ecset nagyon finom szőrű, szépen lehet vele dolgozni. Az ára anno 12e körül volt átszámítva, ami igen borsos, de korrektorral nem viccelek ;) nekem megérte.

14.10.04: Szaküzletben nyafogtam, hogy itthon miért nem lehet kapni (azóta már több helyen is) és úgy néz ki jönni fog Mo-ra! Éljen! Csak legyen rá pénze az ember lányának. El sem tudom képzelni mennyit fognak érte kérni!

15.01.14: Na jó, még egy frissítés: tegnap nyalakodtam a Váci utcában, ott már van ebből a korrektorból, és nagyon megváltoztatták. Van egy fehéres alap-balzsam a szem alá és egy szín van mellette, ami irizál kissé. Ára: 18-19e között van. Hááát, egy darabig nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 14.