Estée Lauder

Ár:   34 600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 21.

Ár:   34 600 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyed, folyékonyabb állagú, intenzíven hidratáló formula, amely táplálja és revitalizálja a bőrt. Visszaállítja és kiegyenlíti a bőr víz és olaj háztartását az optimális hidratálásért, táplálásért. A selymes formula könnyedén oszlatható el a bőrön és gyorsan beszívódik - olajos érzet nélkül.