Estée Lauder

Ár:   44 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: daliah, Módosítva: 2024. április 3.

Ár:   44 000 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A 99%-ban természetes eredetű Hibiszkusz Morning Bloom és exkluzív Moringa kivonatokkal újra beindíthatod a fiatalságod erejét minden eddiginél átfogóbb, többszörösen előnyös módon. A hatás kivételes, a finom vonalak és ráncok jelentősen csökkennek, a bőr feszesebbnek és tápláltabbnak érződik. Ultrapuha, könnyű krém minden érintéssel frissítő kényeztetést nyújt. Gyorsan felszívódik, zsíros érzés nélkül.

daliah

2024. március 28.

Kellemes alap hidratálókrém. Könnyedebb, mint a sorozat többi tagja, ezért szerintem fiatalabb, problémásabb, kombinált bőrre is jó lehet, vagy pl. érettebb bőrre kánikulában, szemben a sima Youth Powerrel, ami jóval testesebb. Igazi Jolly Joker.
Hamar beszívódik, lehet rá sminkelni, így nappalra, éjszakára is megfelel.
A termékcsalád minden darabjával elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 28.

Hamar beszívódik, lehet rá sminkelni, így nappalra, éjszakára is megfelel.
A termékcsalád minden darabjával elégedett vagyok.