Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Selymes áttetsző arcpirosító, mely rétegesen felvive intenzívebb hatást biztosít. Friss színnel kihangsúlyozza és meghatározza az arcot. Lágy, egészséges ragyogást és természetes hatású színeket ad az arcnak. Valódi és tartós szín.

Estée Lauder Signature Selymes Arcpirosító Peach Nuance
Ár: 8000 , Eladó: peppi
Állapot: 90% tele, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
topsminkotti

2019. július 11.

Imádom őket pedig nem mai darabok :) Elsősorban azért, mert nem lehet velük rontani. Nagyon természetes a hatásuk, szép a színűk és tartósak. Nekem ezek a színek vannak:
-Nude Nuance - Átmenetes természetes barna, Bronzosításhoz akár télen is.
-True Sand -Ez ugyanazt tudja, csak nem átmenetes. Mindkettő jó világosabb bőrre is.
-Sweet nectar- Narancsos árnyalat nyárra
-Pink Kiss- Az egyik legszebb, legtermészetesebb rózsaszín árnyalat, amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

-Nude Nuance - Átmenetes természetes barna, Bronzosításhoz akár télen is.
-Sweet nectar- Narancsos árnyalat nyárra

purpuratulips

2015. február 7.

Gyönyörű pirosító, eddig még sosem csalódtam ezekben a pirosítókban. Pigmentált, tartós, természetes hatása van. Legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

umpalumpa

2014. október 28.

Egy travel kit részeként van nekem és eddig nem találkoztam jobb púderes pirosítóval, mint ez. Szépen, élek nélkül könnyű elsatírozni, tartós és ugyan nem tudom, h az ecsete ugyanaz-e, mint a teljes kiszerelésé, de szeretem azzal felvinni. Ha csak 1 dolgot tarthatnék meg a kitből, akkor ezt választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

erika81

2014. augusztus 22.

Évekkel ezelőtt az egyik ajándékcsomagos verzióban kaptam egy három színből álló pirosítót. Volt benne barackszín, rózsaszín és egy önbarnító. A két világosabb színt elhasználtam, amikor már csak az önbarnító volt benne azt elajándékoztam, mert az nem az én színem volt. Reggel föltettem és még délután is a helyén volt. Nem kellett frissíteni. Tényleg természetes hatása volt. Már egy éve egy Lancome pirosítót nyúzok napi színten, ha elfogy lehet hogy egy EL pirosító lesz a következő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

claudia.nyilas

2014. július 3.

Rosette színben van meg, iszonyú tartós, régóta megvan, mondjuk elég sok pirosítóm van, tehát nem mindennap használom, de alig fogy, szóval még sokáig velem lesz. Megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

Kata lizator

2014. június 12.

Ajándékba kaptam egy éve. Azóta minden nap ezt használom, a 14 Rose Nuance hideg árnyalatot. Igazából jó-jó. De matt. Ezért mindig szoktam highlightert használni picit fölé vagy rá.
Szerintem nyáron sokkal jobb lenne egy selyemfényű (nem csillámos!) pirosító. Ki is néztem az essence blush up! hidegrózsaszín árnyalatát, mert annak gyönyörű fénye van.

Nem annyira pigmentált, többször bele kell mártanom az ecsetet, hogy egyáltalán lássam, hogy raktam magamra valamit, és még így is csak egy szolíd színt kapok. De lehet, hogy ez azért van, mert már a vége felé járok.
Áh, egynek jó. De nem vagyok elájulva. (Annak ellenére, hogy egy éve használom! :-D --> de azért mert a hideg rózsaszín illik a hideg tónusú arcomhoz.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Avicky

2013. november 10.

3 színem van belőle, mindegyik gyönyörű. Az egyetlen pirosító amit szeretek. Egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 10.

biki-ni

2013. augusztus 29.

Nekem ez palettában van. Imádom. Első pirosítóm, de már a második adagom fogyasztom belőlem. Csodás természetes színt ad a pofinak :) A 11 Nude Rose árnyalat van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

mizse93

2013. május 29.

Nekem ez A PIROSÍTÓ és pont. Kb. másfél éve vettem akciósan glamour napokon és azóta csak a fele fogyott el, pedig minden hétköznap használom. A színe gyönyörű és a tartóssága is tökéletes. Este is tartja magát, mikor mellette az alapozó már folyik. Anno Bourjois pirosítókat használtam, de kb. 4 hónapot bírtak ki nálam. Ez a pirosító szerintem megéri az árát, hiszen rendkívül gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

micsodacicalany

2013. április 15.

Eddig csak néhány órákra viseltem, tehát nem egész nap, ennek alapján a véleményem: tartós abban az értelemben, hogy a szín nem szublimál el az arcomról, enyhén csillog, de tényleg diszkrét, semmi diszkó-gömb hatás. Saját ecsete természetesen használhatatlan, csomagolása egy "ékszerdobozhoz" hasonlatos, igen elegáns - bár ez mellékes. A 23-as fresh plum színben van meg, ami nekem közelebb áll a rózsaszínhez, mint bármilyen lilához, bár van benne némi hidegség. Elég pigmentált, kevés is elég belőle. Glamour 20%-os kuponnal vettem a Douglasban, de így is drága, az eredeti ára (10 400 Ft) meg iszonyat. Tehát most évekre felfüggesztettem a pirosító vásárlást. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.