Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Chrissy

2016. augusztus 8.

Ez a pirosító egy nagy WOW. Erre mit látok?! Hogy már nem gyártják! Igaz ez?
Jó pár éve vettem. Nőnapi party volt az egyik kaszinóban többek közt ingyenes Estée Lauder sminkeléssel. Ezt nem lehetett kihagyni! Mégis sikerült. Mert a nagyon kedves sminkes hölgynek mennie kellett és pont rám nem jutott ideje. Viszont meglátván überbánatos arcom felajánlott egy időpontot a Westendben lévő EL üzletbe. Ott oktatást is kaptam, a fél arcom bombanőre sminkelte, a másik felén pedig nekem kellett reprodukálnom a művet. Így csak félig lettem bombanő :)
Ezzel a pirosítóval sminkelt, az orcámra és a szemhéjamra is került belőle . Plum Nuance volt az árnyalat neve. Lilás volt, sosem vettem volna magamtól Lilás pirosítót. De brutál jól állt, na! Hadd ne szerénykedjek! Nem tudtam otthagyni. Próbáltam, de nem ment. Azóta is féltve őrzöm és a legjobb alkalmakra tartogatom. Számos pirosítóval rendelkezem, van még más nagyon márkás is, meg drogériás és katalógusos változatok is, de ez a csúcs, a number one. Csillagos 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Ez a pirosító egy nagy WOW. Erre mit látok?! Hogy már nem gyártják! Igaz ez?

Amanina

2016. július 4.

Gyönyörűség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Gyönyörűség.

purpuratulips

2015. február 7.

Két árnyalatban is megvan, az egyik a 421-es Peach Nuance, a másik a 420-as Nectar. Mind a kettőt nagyon nagyon szeretem, de a 421-est többet használom, jobban el lehet dolgozni a színét. Sokáig elég, már nem is tudom hány éve vannak meg. A legeslegjobb pirosítók.
Külön tetszik, hogy mágnesesen van megoldva a nyitás-zárás, így nem romolhat el a kinyitója és végre egy olyan pirosító, amit nem használhatatlan ecsettel adnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Alexa1986

2012. november 8.

Eddigi legjobb pirosítóm, bár igen, szép kis ára van...4 éve vettem és még mindíig legalább fél - remélem inkább 1 - évig ki fog tartani. Ha valaki tud ennél jóval olcsóbbat, ami közelítő minőségű, megoszthatná...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 8.

széva

2012. augusztus 27.

Ajándékba kaptam ,nagyon szeretem beleolvad a bőröm színébe .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Ajándékba kaptam ,nagyon szeretem beleolvad a bőröm színébe .

Cremorne

2012. április 4.

Csodaszép rózsaszínt vettem immár ! jesszusom, hét éve és még mindig félig van, pedig istenemre, azért használom. Szép, finom, természetes és SOSE fogy el :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 4.

csirsz

2012. február 26.

Minden rendben van vele. Viszont semmi extra. Ezt az olcsóbb verziók is tudják. Kár érte ennyi pénzt kiadni, pedig imádom az EL termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 26.

hanna

2011. október 16.

Gyönyörű tartós szín, sokáig jó, évek óta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 16.

Gyönyörű tartós szín, sokáig jó, évek óta ezt használom.

andrea.horvath79

2011. szeptember 23.

Ezt a pirosítót évek óta használom, szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

Ezt a pirosítót évek óta használom, szeretem.

wishes

2011. május 4.

Szeretem. Szép, könnyen oszlatható, tartós és természetes hatású.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 4.

Szeretem. Szép, könnyen oszlatható, tartós és természetes hatású.