Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. május 19.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek

Paletta 5 természetes árnyalattal és 3 ragyogó metálos színnel, melyekkel igazán drámai tekintet varázsolható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

erika0325

2014. július 1.

Nem bírtam ki, megvettem:-) Két focimeccs között rábeszéltem a férjemet, szaladjunk el az Arénába, csak megnézni... ááá nem veszem meg, csak megnézem, megtapogatom és kész is, jöhetünk haza focit nézni, de végül hazajött velem, és mennyire jól tettem, hogy hazahoztam. Nagyon tetszik az összeállítás, szép nappali sminket lehet vele készíteni, nem porzik, passzolnak egymással a színek, és jól lehet satírozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 1.

wishes

2014. június 21.

Azt hiszem kijelenthetem, hogy nálam ez a paletta a nyár kedvenc palija, pedig nem is kifejezetten egy klasszikusan nyári darab. Mondjuk ez olyan szempontból előnyös, hogy egész évben bátran lehet érte nyúlni.
Amikor bevezették, mindenhol azt lehetett olvasni róla, hogy rengeteg féle variációban használható, és ahogy belevetettem magam, rájöttem, hogy ez nem túlzás. Az egybefuggő ötös rész gyönyörű natúr, sárga beütést nélkülöző színeket tartalmaz, amivel gyönyörűen lehet kontúrozni, bronzosítani, natúr szemsminket készíteni. A halvány-arany fényű kocka highlighterként zseniális, a sötétlilával pedig olyan gyönyörű, feketének tűnő füstös szemsminket lehet készíteni, hogy megszólal kb. A bronzos barna egy kicsit kilóg a többi közül, talán ez az egyetlen igazi "bronze goddesses" árnyalat a palettában - szerintem szempillatőbe húzva mutat a legcsodálatosabban, és igazából bármelyik színnel kombinálva izgalmas, különleges kontrasztot kap tőle a szem.
A festékeknek amúgy nagy előnye, hogy nem porzanak, lassan fogynak, tartósak a bőrön, és álom őket egyenletesen satírozni.
Szerintem remek paletta, főleg azoknak akik szeretik az egyszerű, de szép színeket, sminkeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 21.