Estée Lauder

Ár:   £55   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: asdf27, Módosítva: 2019. március 19.

Ár:   £55
Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Limitált kiadás

Szatén hatású kompakt highlighter.

Melpa

2019. október 27.

Ez valami álomszép! Nagyon szépséges ragyogást ad az arcnak, glitterek es csillámok és ilyesmi nélkül. Nekem kicsit a hourglass ambient lighting pudert juttatja eszembe, szuperül eldolgozható állaga és selyemfénye miatt. Semmi csillogás, csak ragyogás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.