Esthetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2013. október 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Kapható kiszerelés: 10, 20, 50, 100 db-os változatban.

Jucuus

2019. február 3.

Régebben csak ezt használtam, aztán múltkor annyira elpakoltam valahova, hogy nem találtam meg, így muszáj voltam venni másikat. A drogériában az X-epilesre esett a választásom. Persze ma, miután tegnap használtam az új papírkát, megtaláltam! De így összehasonlítási alapom már van, az újonnan vett papír sokkal jobb szerintem. De azért ezt is elfogom majd használni, mert nagy probléma nincs vele. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Anna2628

2016. május 23.

Én is az 50 db-os kiszerelést vettem a dm- ben 500ft-ért, de ugyanennyibe kerül az x-epil- es is.Én mindkettőt megvettem szerintem mindkettő nagyon szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Matilda

2016. április 16.

Az 50 darabosat vettem 500 Ft körül a Rossmannban. Ez volt a legolcsóbb az összes közül, de így is nevetségesen drágának tartom, azt hittem, hogy kb 200 Ft lesz, hát nem. Amúgy elégedett vagyok, nem volt eddig semmi problémám vele. Ebay-en 100 db-ot kapok ennyiért, legközelebb onnan fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

Heloise

2016. április 8.

Nagyon régóta csak ezt a gyantacsíkot használom alsó lábszárra és hónaljra egyaránt. Spórolósan szoktam használni, amihez persze kell egy kis ügyesség meg némi rutin, így egy lábra elég mindig csak egy csík. A kisebb kiszerelés is evvel a technikával legalább fél évig elég. Anyaga nem szakad, minden szálat maradéktalanul kiszed, az ára pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 8.

miko02

2015. július 1.

Szerintem a legjobb ár-érték arányban. Nekem még sosem szakadt el, elég sok réteget le tudok vele szedni. Ennél drágábban, erre a célra nem is érdemes beruházni. Jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Lills

2015. április 21.

Mindig ezt veszem, szerintem teljesen jó, semmi problémám nem volt még vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 21.

Mindig ezt veszem, szerintem teljesen jó, semmi problémám nem volt még vele.

szalmonik

2014. március 22.

Én a 100 db-ost szoktam venni, így sokáig tart, ráadásul még elég olcsó is. Nem szöszös, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Tyuki

2013. november 27.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: olcsó és jó. Teljesen megfelel a célra, remek munkát végez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Bolvarin

2013. november 16.

Olcsó és jó. Szerintem semmivel sem rosszabb, mint az x-epil gyantalehúzó csík, ugyanúgy viselkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Gladys

2013. október 9.

Ezt a gyantalehúzó csíkot szoktam vásárolni. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Olcsó és jó is. Nekem nem ragadt oda sehova, teljesen jó, szépen leszed a gyantával mindent.

Hozzátenném, hogy én a fodrászkellékes olcsó gyantapatronnal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

Hozzátenném, hogy én a fodrászkellékes olcsó gyantapatronnal használom.